Wiadomości

Powrót mody na żaluzje aluminiowe: czy warto je mieć?

18 września 2022, 19:04
Żaluzje to jeden z najpopularniejszych systemów do osłony okna. Wykorzystywane są od dawna, zarówno w domu, jak i w biurze. To bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Trwałe i stosunkowo niedrogie żaluzje aluminiowe cieszą się szczególną popularnością, ponieważ chronią zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i wzrokiem sąsiadów.

Najpopularniejszy, ale czy najlepszy?

Żaluzje aluminiowe bez wątpienia cieszą się największą popularnością. Są szeroko stosowane w biurach i wielu domach, ale czy tylko dlatego, że są tanie? Co prawda ich cena w żaden sposób nie wpłynie na budżet rodzinny, ale to nie wszystko. Przede wszystkim ich wygląd oraz materiały, z których kupujący może wybierać (duża paleta kolorów i odcieni, wiele odmian, wiele różnych kształtów i stylów) tworzą niepowtarzalne aranżacje, które idealnie wpasowują się w każde wnętrze.

Żaluzje aluminiowe w praktyce

Żaluzje to nie tylko dekoracja, mają one głównie za zadanie blokować zbyt dużo światła i chronić naszą prywatność. Ponadto żaluzje aluminiowe są bardzo praktyczne. Kolejną rzeczą do zapamiętania jest to, że są łatwe w czyszczeniu, gdyż są jednymi z najłatwiejszych w utrzymaniu. Żaluzje okienne Karnix można łatwo czyścić nawet wilgotną szmatką. Możesz używać szczotek do kurzu, gdy nie są bardzo brudne.

 

Wszystko to sprawia, że ​​żaluzje aluminiowe są najpopularniejszym produktem wśród kupujących. Łatwość czyszczenia, szeroki wybór i niska cena przyciągnęły uwagę wielu fanów żaluzji aluminiowych. Dodaj do tego fakt, że rolety te są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia i mamy rozwiązanie do rozważenia.

Dlaczego warto kupować niestandardowe żaluzje aluminiowe?

Żaluzje to ponadczasowe zasłona okna w każdym domu. Nadadzą pomieszczeniu swobodny i elegancki wygląd. Ułożone na różnych poziomach klastry sprawiają, że kontrola słońca jest łatwa i przyjemna.

Żaluzje aluminiowe powracają i są często wybierane ze względu na ich wygląd i zastosowanie. Skrzydło 25 mm jest odpowiednie do wszystkich rozmiarów okien. Wcześniej żaluzje aluminiowe montowano na ramach okiennych, teraz nawyki i stereotypy dotyczące żaluzji aluminiowych się zmieniają. Obecnie można je montować na otworach wentylacyjnych, a nawet na ścianach/sufitach. Każdy może wybrać dla siebie odpowiednią metodę montażu, a pełną ofertę znajdziesz na stronie https://www.karnix.pl/zaluzje-aluminiowe.html.

Kolejną zaletą okiennic aluminiowych jest ich odporność na wilgoć i wodę. Dzięki temu w życiu codziennym sprawdzają się lepiej niż żaluzje drewniane. Są odporne na zabrudzenia i ciepło, dlatego klienci często instalują je w kuchniach i łazienkach. Dobrze odbijają promienie słoneczne, dzięki czemu nie przegrzewają pomieszczenia w miesiącach letnich. Rolety aluminiowe zapewniają 100% zaciemnienie i są idealne do sypialni i pokoi dziecięcych.

Jak czyścić żaluzje aluminiowe?

Czyszczenie żaluzji aluminiowych jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz to myjka, ciepła woda i łagodny detergent. Najpierw wysusz lamele, a następnie ponownie przetrzyj lekko wilgotną ściereczką. Pamiętaj, by po zakończeniu mycia wytrzeć je do sucha lub sprawić, by wilgoć szybko się ulotniła, np. włączając klimatyzację.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości