Wiadomości

Przemysłowe agregaty prądotwórcze – wydajne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo energetyczne

31 sierpnia 2022, 15:16
Rozwój biznesu wymaga inwestycji. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, w każdym przypadku podstawą jest stworzenie odpowiedniego zaplecza do rozwoju – zabezpieczenia wymaganej przestrzeni oraz stworzenia instalacji elektrycznych, które będą w stanie wypełnić zapotrzebowanie energetyczne inwestycji.

Dzięki kompleksowym rozwiązaniom Enerii oraz najlepszym przemysłowym agregatom prądotwórczym Caterpillar, nawet najbardziej wymagające przedsiębiorstwa mogą planować rozwój w sposób niezachwiany. Nie bez znaczenia jest także kompleksowość oferty Enerii w zakresie sporządzenia pomiarów, pełnego projektu inwestycji oraz instalację wszystkich urządzeń w systemie „pod klucz”, co oznacza, że klient otrzymuje gotową do pracy jednostkę w pełni dostosowaną mocą do potrzeb przedsiębiorstwa.

Określenie potrzeb kluczowe w procesie inwestycji

Dobry agregat prądotwórczy to taki, który jest maksymalnie dopasowany do wymagań prowadzonej działalności oraz oczekiwań inwestora. Aby urządzenie to spełniło pokładane w nim nadzieje, warto decyzję dotyczącą wyboru konkretne jednostki właściwie przemyśleć i oprzeć na „twardych danych”. Zebrać je można między innymi dzięki audytowi przeprowadzonemu przez specjalistów Enerii. Fachowcy najlepiej określą zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, dokonają wszelkich pomiarów, a biorąc pod uwagę oczekiwania dobiorą także właściwe komponenty do tworzonej instalacji. Kompleksowość oferty Enerii zakłada jednak nie tylko sam projekt, ale także wykonanie inwestycji w systemie „pod klucz” oraz regularny, zgodny z harmonogramem producenta serwis. Jakość tych usług znacząco przyczynia się do przedłużenia żywotności i wydajności urządzeń. 

Agregat prądotwórczy na czas usterek

Jednym z ważniejszych powodów rozważań nad inwestycją w przemysłowe agregaty prądotwórcze jest chęć zabezpieczenia przedsiębiorstwa. Mowa jest między innymi o sytuacjach, w których dochodzi do przerwy w dostawie prądu z sieci. W takim przypadku posiadanie agregatu prądotwórczego, który niezwłocznie rozpocznie pracę, a do tego będzie miał odpowiednią moc nominalną może sprawić, że awaria w centralnej sieci przesyłowej będzie właściwie niezauważalna. Dzięki najnowszym technologiom i niezawodnym agregatom prądotwórczym CAT, inwestor otrzymuje gwarancję, że w momencie, kiedy będzie to najbardziej potrzebne, agregat będzie potrafił błyskawicznie osiągnąć moc znamionową oraz wypełnić zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, czyli przejąć obciążenie energetyczne z sieci. Zespoły przemysłowych agregatów prądotwórczych mogą być także opcjonalnie umieszczone w specjalnych obudowach wygłuszających. Dzięki temu, poziom generowanego hałasu będzie stosunkowo niski. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości