Wiadomości

Catering dietetyczny BlackBox od teraz także w Gorzowie Wielkopolskim!

30 sierpnia 2022, 22:26, part, 7
Ciężko pogodzić przygotowanie 5 różnorodnych i odpowiednio zbilansowanych posiłków ze wszystkimi codziennymi obowiązkami. Doba nie jest z gumy, więc często trzeba z czegoś zrezygnować lub zrobić na szybko, by odhaczyć z listy wszystkie zaplanowane zadania. Najczęściej zaniedbujemy jedzenie. Przegryzamy w biegu batonika lub jemy w kółko kilka sprawdzonych dań. A co, gdyby ktoś zajął się gotowaniem za nas? BlackBox, czyli szczeciński catering dietetyczny dotarł do Gorzowa Wielkopolskiego!

Dieta pudełkowa nie jest już luksusem

Większość z nas kojarzy taki catering głównie ze sporym wydatkiem. Jednak gdyby dokładnie policzyć, ile miesięcznie wydajemy na jedzenie (wliczając jedzenie na mieście, wszystkie “małe” zakupy przy okazji, przekąski i paliwo na dojazd do sklepu), okazuje się, że dieta pudełkowa wcale nie musi być droższa. Ceny w BlackBox zaczynają się od 28 złotych za dzień. 

Wybierając catering, oszczędzamy również czas. Odpada nam wymyślanie posiłków, tworzenie list zakupów, stanie w kolejce, gotowanie i zmywanie. Codziennie rano dostawca zostawia pod naszymi drzwiami pakiet gotowych posiłków, które trzeba co najwyżej podgrzać. 

W związku z coraz większym zainteresowaniem, firma rozszerza swoją działalność o kolejne miasta i już od września startuje w Gorzowie Wielkopolskim.

Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Zazwyczaj do wyboru mamy kilka rodzajów diet. W BlackBox jest ich aż 14. Przewidziane są opcje m.in. dla sportowców, wegan i wegetarian, osób uczulonych na laktozę czy gluten, a także nowość w naszej ofercie - pakiet dziecięcy. Możesz wybrać 5 posiłków, 3 lub tylko obiad z przekąską.  Opcji dziennej kaloryczności posiłków również jest wiele – aż do 3500 kcal. Każdy więc może dostosować dietę do swojej aktywności fizycznej, stanu zdrowia i osobistych preferencji. 

Konsultacja z dietetykiem

BlackBox oferuje również darmowe konsultacje z dietetykiem. Sami często nie wiemy, która dieta będzie dla nas najlepsza. Specjalista pomaga wybrać odpowiedni rodzaj, a także kaloryczność, na podstawie naszego zapotrzebowania energetycznego, ewentualnych niedoborów i stanu zdrowia. Dzięki temu posiłki dostarczają nam odpowiednią ilość energii każdego dnia, a my możemy cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. 

Różnorodne jedzenie 

Wiele z nas wpada w spiralę szybkich i sprawdzonych opcji. Chcemy zaoszczędzić na czasie, a w efekcie ciągle jemy to samo lub po prostu niezdrowo. Dieta pudełkowa pozwala nam rozszerzyć menu o nowe produkty i zasmakować połączeń, o których do tej pory byśmy nie pomyśleli. BlackBox idzie o krok dalej. Co jakiś czas organizowane są dni tematyczne, podczas których serwowane są dania z najróżniejszych zakątków świata – Skandynawia, Włochy, Francja i wiele, wiele innych.

Dieta pudełkowa a środowisko

Przeraża Cię myśl o liczbie plastikowych pudełek, które miałyby codziennie trafiać do kosza? Jeżeli by się zastanowić, ile odpadów produkują nasze codzienne zakupy, to dieta pudełkowa wcale nie wypada gorzej. Nawet jeżeli starasz się robić świadome zakupy i zawsze zabierasz swoje torby, to i tak wiele produktów jest zapakowanych w plastik, nie da się więc go uniknąć. Jeżeli wciąż się niepokoisz, BlackBox na życzenie pakuje posiłki do biodegradowalnych pudełek. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. BlackBox rusza w Gorzowie 5 września, a zamówienia można składać już od 31 sierpnia. Więcej informacji na stronie internetowej:  

https://www.blackbox-catering.pl/czesc-gorzow/

Zapraszamy również do śledzenia Blacka w Social Mediach! 
FB @BlackBoxSzczecin
IG @blackbox_szczecin


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości