• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Chcesz wysłać lub nadać przesyłkę? Punkty nadania paczek są teraz w Żabce

27 sierpnia 2022, 16:41
Masz już dość ciągłego oczekiwania na kuriera? Nie chcesz marnować czasu, a zależy Ci na szybkim nadaniu przesyłki? Skorzystaj z punktu nadania paczek w Żabce. Możesz nadawać i odbierać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, a sama procedura wysyłki czy odbioru jest banalnie prosta.

Punkty nadania DHL w Żabce

Czy często korzystasz z usług Poczty Polskiej lub DHL? Nadanie paczki nie musi kosztować Cię wielu nerwów i straty czasu. DHL punkty nadania ulokowane są również w Żabkach, dzięki temu możesz wysłać lub odebrać paczkę podczas codziennych zakupów. Z racji tego, że Żabki są zawsze na wyciągnięcie ręki, możesz także załatwić nadanie paczki czy jej odbiór w drodze do pracy czy podczas spaceru. Aby upewnić się, że w danej Żabce dostępne są usługi DHL – nadanie paczki lub jej odbiór, sprawdź wcześniej tę informację na stronie internetowej sieci Żabka.

DHLpunkty nadania zawsze blisko Ciebie

Jak wysłać paczkę w Żabce za pośrednictwem DHL? Nadanie paczki jest niezwykle proste. Musisz najpierw wejść na stronę internetową sieci Żabka i uzupełnić protokół wysyłki. Zawiera on najważniejsze dane, takie jak wielkość paczki czy adres odbiorcy. Następnie strona wygeneruje etykietę, którą musisz przykleić na paczce. Teraz możesz udać się do wybranej Żabki i przekazać ją pracownikowi sklepu.

DHL nadanie paczki i odbiór przesyłek zawsze szybko, sprawnie i łatwo w Żabce

DHL punkty nadania w Żabkach są bardzo przyjazne użytkownikom. Każda procedura: nadawania czy wysłania przebiega szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności, ponieważ wszystko możesz załatwić przez internet. Ponadto punkty nadania paczek znajdują się dosłownie wszędzie, więc zawsze masz łatwy dostęp do punktów nadania DHL. Nie tylko nadawanie paczek jest bardzo proste, dowiedz się, jak odebrać przesyłkę.

Punkty nadania paczek – jak odebrać przesyłkę?

Jeśli chcesz odebrać paczkę w wybranej Żabce, jeszcze na etapie zamawiania różnego rodzaju produktów przez internet, musisz wybrać dany sklep Żabki jako punkt odbioru. Kiedy przesyłka zostanie dostarczona, wystarczy, że podasz sprzedawcy otrzymany kod SMS lub pokażesz kod kreskowy wygenerowany w aplikacji mobilnej Żappka Post. Cała procedura odbioru paczki trwa dosłownie kilka minut, a przy okazji możesz również zrobić niezbędne zakupy do domu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości