• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 60 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie trzech aut na Grobla

8 sierpnia 2022, 17:25
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Grobla w Gorzowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – peugeota, mercedesa i volkswagena. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W poniedziałek 8 sierpnia o godz. 17.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Grobla. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, pod wiaduktem na pasie w kierunku ronda Grobla doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – peugeota, mercedesa i busa marki volkswagen. Według wstępnych ustaleń kierujący volkswagenem uderzył w tył mercedesa, który następnie uderzył w peugeota. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Poszkodowana została pasażerka z peugeota oraz kierowca mercedesa. Obie osoby trafiły pod opiekę pogotowia. Kierowcy, którzy jadą ul. Grobla w kierunku ronda Grobla muszą liczyć się z utrudnieniami.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości