• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Koncert Sobla w Gorzowie został odwołany. Fani są zawiedzeni

6 sierpnia 2022, 20:14
fot. Letnie Brzmienia
W sobotę w gorzowskim amfiteatrze miał wystąpić Sobel, jednak jego koncert został odwołany. Niestety nie wszyscy fani wiedzieli, że koncert się nie odbędzie i pojawili się przed bramami amfiteatru. Niektóre osoby przejechały nawet 100 km, aby pojawić się na koncercie.

W sobotni wieczór 6 sierpnia o godz. 20 na scenie gorzowskiego miał wystąpić Sobel, czyli artysta młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej. Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Rok później longplay „Pułapka na motyle” szybko zyskał status poczwórnej platyny. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

Dlatego też bilety na jego sobotni koncert w gorzowskim amfiteatrze schodziły na pniu. Ponadto w mediach społecznościowych pojawiały się również wpisy osób, które poszukiwały biletów na jego koncert.

Jednak osoby, które pojawiły się w sobotni wieczór przed amfiteatrem przy ul. Drzymały mocno się zdziwiły. Koncert Sobla został odwołany. - Informujemy, że koncert Sobel został odwołany. Organizator goodtase.pl - czytamy na kartce powieszonej w okienku kasy amfiteatru przy ul. Drzymały w Gorzowie.

Fani nie kryli oburzenia, że nie dostali informacji o odwołanym koncercie. - Szkoda tylko, że kupujący bilety nie zostali poinformowani chociażby mailowo o tym, że koncert został odwołany. Niektóre osoby przyjechały po 100 km - mówi czytelniczka Agnieszka.

Dlaczego koncert Sobla został w ogóle odwołany? Jak się okazuje, Sobel ma problemy zdrowotne, chodzi o zatrucie pokarmowe. - Kochani! Strasznie przykro mi to pisać, ale od 2 dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne, okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem… - pisze na swoim profilu Sobel.

Co z zakupionymi biletami? - Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 6 sierpnia 2022 r. koncert Sobla w Gorzowie Wielkopolskim zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora i artysty. Wszystkie zakupione bilety zostaną zwrócone automatycznie w ciągu 10 dni roboczych - podkreśla zespół Good Taste Production.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości