Wiadomości

Gorzów: Szpitalne poradnie przeniesione na Dekerta

12 lipca 2022, 11:16
fot. archiwum
Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, kolejne szpitalne poradnie zmieniają swoje miejsce i zostają przeniesione z ul. Walczaka do kompleksu przy ul. Dekerta. Od wtorku 12 lipca w nowym miejscu pracuje Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby.

Wraz z początkiem lipca przenosin z ul. Walczaka do kompleksu przy ul. Dekerta doczekały się trzy poradnie specjalistyczne oraz oddział chorób płuc. Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, na Dekerta zostały przeniesione: Oddział Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych wraz z Wojewódzką Poradnią Gruźlicy i Chorób Płuc, Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci oraz Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Na oddział chorób płuc i do poradni pulmonologicznej wejdziemy teraz głównym wejściem do szpitala (budynek D, parter).

Z kolei od wtorku 12 lipca w nowym miejscu działa również Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Poradnia Chorób Zakaźnych mieści się dokładnie przy ul. Dekerta w wysokim czerwonym pawilonie N (gdzie jest m. in. szpitalna apteka i Zakład Medycyny Nuklearnej) na pierwszym piętrze.

Gorzowski szpital podkreśla, że do wszystkich poradni najlepiej rejestrować się przez call center: 95 782 77 77 (pon.-pt., 7.00-14.30). Można też wysłać mail na adres: rejestracja@szpital.gorzow.pl (w mailu należy podać dane, telefon kontaktowy oraz numer lub skan/zdjęcie skierowania) albo przyjść osobiście do którejś z rejestracji przy ul. Dekerta i ul. Walczaka.

- Przenosiny oddziału chorób płuc i poradni to kolejny etap przygotowań do uruchomienia w  kompleksie szpitalnym przy ul. Walczaka 42 rozbudowanego ośrodka psychiatrii, w tym oddziału dziennego dla dzieci i młodzieży. Już teraz w tzw. starym szpitalu działa m.in. Centrum Zdrowia Psychicznego – mówi Aleksandra Szymańska, rzecznik Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości