• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/4°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 31 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

5 lipca 2022, 10:35, inf. prasowa
Co środę, wszyscy użytkownicy aplikacji Rossmann mogą uzyskać jeden voucher na wybrany produkt. W każdym tygodniu oferta dotyczy innego produktu. Wartość vouchera jest zróżnicowana – od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można go wykorzystać podczas zakupów w drogerii stacjonarnej, zarówno przy kasie tradycyjnej jak i samoobsługowej.

W każdą środę około godz. 18 w aplikacji Rossmann PL można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.

Jak zdobyć voucher? Należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Rossmann PL lub – jeśli już ją posiadamy, zaktualizować do najnowszej wersji. Trzeba być członkiem Klubu Rossmann.

Karta z „Szybką akcją” pojawia się w ciągu dnia w każdą środę na głównej stronie aplikacji. Znajduje się na niej przycisk „Chcę to!” – należy go wybrać, a następnie jednorazowo zaakceptować regulamin akcji i ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości