• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Dachowanie land rovera z przyczepą kempingową na S3

22 czerwca 2022, 20:20
fot. Wypadki Gorzów
W środę na trasie S3 w kierunku Szczecina, tuż z MOPem Marwice doszło do dachowania samochodu osobowego marki land rover, który ciągnął przyczepę kempingową. Poszkodowany został kierowca land rovera, mężczyzna został zabrany do szpitala.

W środę 22 czerwca o godz. 19.36 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3 w kierunku Szczecina tuż za MOPem Marwice. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na 74 km trasy S3 na pasie w kierunku Szczecina doszło do dachowania samochodu osobowego marki land rover, który ciągnął przyczepę kempingową. Pojazd wraz z przyczepką zatrzymał się na dachu na pasie zieleni. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Land roverem podróżowało dwóch mężczyzn. Poszkodowany został kierujący land roverem, mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia, a następnie zabrany do szpitala.

Na czas działań służb, prawy pas trasy S3 w miejscu zdarzenia jest zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości