• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Nagrobki Poznań: pamięć o bliskich wyryta w kamieniu

23 maja 2022, 13:38, red
Tak naprawdę trudno dziś o dobre, tradycyjne usługi kamieniarskie. Na szczęście Zakład Kamieniarski Wicherek jest w stanie dostarczyć nawet najbardziej wyrafinowane nagrobki, Poznań może więc liczyć na porządnie wykonaną robotę i szczyt elegancji godny pamięci zmarłych. Jesteś zainteresowany? Przeczytaj artykuł do końca, a dowiesz się więcej.

Najlepsze nagrobki granitowe

Granit to obecnie najbardziej popularne tworzywo, które cechuje się stosunkowo niską ceną oraz doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym granit występuje w szerokiej rozpiętości kolorystycznej, które daje możliwość aranżacji pod indywidualne projekty. Z tą myślą tworzymy nagrobki pojedyncze, jak i nagrobki podwójne. Dlatego dziś w mieście Poznań jest wiele naszych pomników, ponieważ działamy już od 1947 roku i wszystko na to wskazuje, że jeszcze wiele grobowców postawimy w Poznaniu. Naszym klientom po prostu podoba się to, co robimy. My natomiast dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania.

Liczne wzory nagrobków nawet dla najbardziej wymagających klientów

To nas wyróżnia. Jako producent nagrobków mamy do dyspozycji ekskluzywnie wykończone krzyże oraz kilkaset wzorów zdobień. Nie ma znaczenia, czy robimy coś dla nagrobków pojedynczych czy podwójnych. Wierzymy, że każdy jeden może być... nie – powinien być piękny, bowiem i pamięć o bliskich musi być piękna. Pomniki, które wykonujemy są zatem czymś wyjątkowym. Kamieniarstwo u nas to sztuka.

Nagrobek z naszego zakładu może również zostać opatrzony w rzeźby, które także tworzone są z granitu. To materiał najwyższej próby, doceniony przez artystów z całego świata, więc czemu na terenie Poznania mielibyśmy korzystać z czegoś gorszego? Aby zobaczyć ostatnie realizacje, zapraszamy do naszej galerii, którą możesz znaleźć na stronie nagrobki-wicherek.pl.

Nasz zakład kamieniarski gwarantuje najwyższą jakość

Podstawą sukcesu firmy jest nie tyle unikatowe podejście do estetyki wykonania, co również wykwalifikowani pracownicy będący w stanie zagwarantować najwyższe usługi kamieniarskie na każdym etapie współpracy. Tak, specjalizujemy się w jakości na wielu poziomach. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Pamiętaj również i o tym, że oprócz kreacji porządnego nagrobka w naszej ofercie są także akcesoria nagrobkowe, które świetnie sprawdzają się podczas każdej wizyty na cmentarzu. Wiele z nich to produkty przenośnie, więc przydadzą ci się na obszarze całej Polski, wczas Wszystkich Świętych na przykład.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości