Wiadomości

Gorzów oczami kabaretów. Przed nami Polska Noc Kabaretowa 2022 [film]

19 maja 2022, 15:13
fot. facebook.com/polskanockabaretowa
W piątek 3 czerwca w gorzowskim amfiteatrze wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe, a wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej 2022. Na scenie amfiteatru wystąpi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2 oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w piątek 3 czerwca o godz. 20 w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie. Impreza będzie trwała około 3,5 godziny, w tym z 15-minutową przerwą. Bramy amfiteatru będą otwarte od godz. 19.

- Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy... Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców - zapowiadają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej.

Na scenie wystąpią artyści z czołówki polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2 oraz Kabaret Moralnego Niepokoju. Natomiast prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2.

Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie kabaretowebilety.pl. Ceny biletów zaczynają się już od 95 zł. Natomiast najdroższa wejściówka to koszt 250 zł. Ceny są uzależnione od wybranego miejsca na widowni.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości