Wiadomości

Kto widział ten dramatyczny wypadek? Policja szuka świadków

18 maja 2022, 16:21
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego marki ford. Motocykl dosłownie roztrzaskał się o bok forda. Mężczyzna kierujący motocyklem i pasażerka trafili w ciężkim stanie do szpitala. Policjanci szukają kolejnych świadków zdarzenia.

We wtorek 17 maja przed godz. 22 doszło do dramatycznego wypadku przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Kierujący motocyklem roztrzaskał jednoślad o bok samochodu marki ford. Motocyklem podróżował 27-letni kierowca oraz 23-letnia pasażerka. Oboje doznali poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala w Gorzowie. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Motocyklista roztrzaskał się o forda”.

27-letni mężczyzna oraz 23-letnia kobieta zostali zabrani przez karetki pogotowia do gorzowskiego szpitala. Ich stan jest ciężki – mają liczne złamania oraz obrażenia wewnętrzne. W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie.

- Według wstępnych ustaleń, 27-latek kierujący motocyklem jechał ul. Podmiejską od strony ronda Sybiraków w kierunku ronda Solidarności. Natomiast 32-letni mężczyzna kierujący fordem poruszał się ul. Podmiejską pod górkę i skręcał w lewo w ul. Włókienniczą, wówczas doszło do zderzenia z motocyklem marki honda. Zostało wszczęte postępowanie, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności tego wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jest jeden świadek zdarzenia, który jechał ul. Podmiejską za motocyklem. Jednak policjanci apelują, aby zgłaszały się kolejne osoby, które  były świadkami wypadku lub udało się im zarejestrować moment zdarzenia na videorejestratorze umieszczonym w samochodzie. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości