• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Napis „Róbcie piwo, nie walczcie” na niebie koło Gorzowa

15 maja 2022, 15:45
fot. flightradar24.com
Nietypowa akcja pilota z Poznania, który na niebie w okolicach Gorzowa rozpoczął tworzenie napisu „Make Beer not War”, czyli „Róbcie piwo, nie walczcie”. Trasę przelotu oraz napis, który dzięki temu powstał można zobaczyć na stronie flightradar24.

Informację o nietypowym locie w okolicach Gorzowa otrzymaliśmy od naszych czytelników na kontakt@gorzowianin.com. - Chciałbym zwrócić uwagę na wykonanie napisu Make Beer not War nad Polska. Pilot zaczął pisać napis pod Gorzowem - napisał czytelnik Kamil.

Trasę pilota , który wystartował z Poznania wypatrzyli miłośnicy śledzenia samolotów za pośrednictwem serwisu flightradar24.com. To właśnie na stronie możemy zobaczyć trasę, dzięki której powstał napis „Make beer, not war” (Róbcie piwo, nie walczcie” zakończony sercem.

Napis wykonał pilot niewielkiego samolotu Tecnam P2008 JC, który wystartował z Poznania. Napis rozpoczyna się na wysokości Brzozowca oraz Deszczna. Pilot spędził w powietrzu około cztery godziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości