• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W weekend szukacie złotej hulajnogi. Dostaniecie 100 minut za darmo!

7 maja 2022, 11:42, red
Uwaga poszukiwacze przygód i łowcy promocji! Szukajcie dziś na ulicach Gorzowa złotej hulajnogi. Ona przyniesie Wam szczęście, albo co najmniej 100 minut darmowych podróży! Z okazji Dnia Hulajnogi Elektrycznej, który przypada właśnie 7 maja, Bolt funduje darmowe przejazdy!

Zasady są proste: w każdym z ponad 30 miast w Polsce ukryta jest jedna Złota Hulajka. Wystarczy przejechać się nią między godziną 9.00 rano w sobotę a 23.00 w niedzielę, aby otrzymać kody na następne 100 minut na darmowe przejazdy.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki i korzystaniu z pięknej pogody, przemieszczając się za pomocą tego zielonego środka transportu. Wzrost rok do roku z marca pokazuje, że Polacy coraz chętniej wybierają podróże właśnie hulajnogą elektryczną - mówi Valerii Romanow, Country Manager Bolt Rentals w Polsce.

Hulajnogi elektryczne zyskują na popularności - w marcu 2022 Bolt odnotował ponad 500% wzrost w liczbie przejazdów, w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. W Polsce użytkownicy wykonali w  tym czasie o 110% więcej przejazdów, pokonując tym samym o 90% więcej kilometrów, niż w marcu 2021 roku. Chcąc uczcić ten ekologiczny środek transportu, Bolt postanowił ogłosić 7 maja Dniem Hulajnogi Elektrycznej. Z tej okazji zaprasza mieszkańców ponad 30 miast, w których dostępne są hulajnogi Bolta, do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki. 

Rosnącą popularność hulajnogi elektrycznej potwierdzają także badania. Według raportu, który Bolt przygotował we współpracy z norweskim Instytutem Ekonomiki Transportu, aż 60% badanych, po otrzymaniu zachęty w aplikacji, na krótszych przejazdach było skłonnych wybrać właśnie hulajnogę elektryczną zamiast usługi przewozu. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości