Wiadomości

W weekend szukacie złotej hulajnogi. Dostaniecie 100 minut za darmo!

7 maja 2022, 11:42, red
Uwaga poszukiwacze przygód i łowcy promocji! Szukajcie dziś na ulicach Gorzowa złotej hulajnogi. Ona przyniesie Wam szczęście, albo co najmniej 100 minut darmowych podróży! Z okazji Dnia Hulajnogi Elektrycznej, który przypada właśnie 7 maja, Bolt funduje darmowe przejazdy!

Zasady są proste: w każdym z ponad 30 miast w Polsce ukryta jest jedna Złota Hulajka. Wystarczy przejechać się nią między godziną 9.00 rano w sobotę a 23.00 w niedzielę, aby otrzymać kody na następne 100 minut na darmowe przejazdy.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki i korzystaniu z pięknej pogody, przemieszczając się za pomocą tego zielonego środka transportu. Wzrost rok do roku z marca pokazuje, że Polacy coraz chętniej wybierają podróże właśnie hulajnogą elektryczną - mówi Valerii Romanow, Country Manager Bolt Rentals w Polsce.

Hulajnogi elektryczne zyskują na popularności - w marcu 2022 Bolt odnotował ponad 500% wzrost w liczbie przejazdów, w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. W Polsce użytkownicy wykonali w  tym czasie o 110% więcej przejazdów, pokonując tym samym o 90% więcej kilometrów, niż w marcu 2021 roku. Chcąc uczcić ten ekologiczny środek transportu, Bolt postanowił ogłosić 7 maja Dniem Hulajnogi Elektrycznej. Z tej okazji zaprasza mieszkańców ponad 30 miast, w których dostępne są hulajnogi Bolta, do wzięcia udziału w poszukiwaniach Złotej Hulajki. 

Rosnącą popularność hulajnogi elektrycznej potwierdzają także badania. Według raportu, który Bolt przygotował we współpracy z norweskim Instytutem Ekonomiki Transportu, aż 60% badanych, po otrzymaniu zachęty w aplikacji, na krótszych przejazdach było skłonnych wybrać właśnie hulajnogę elektryczną zamiast usługi przewozu. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości