Wiadomości

Jak znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny? Skorzystaj z pomocy HipoRankera!

28 kwietnia 2022, 14:35, red, 1
Marzysz o własnym mieszkaniu, jednak nie dysponujesz wystarczającymi środkami na jego zakup? Właśnie dlatego chcesz wesprzeć się kredytem hipotecznym? Sprawdź, w jaki sposób HipoRanker może pomóc Ci w znalezieniu najbardziej korzystnej oferty kredytowania.

Znalezienie kredytu hipotecznego nie musi być trudne

O tym, że poszukiwania kredytu hipotecznego nie są proste, przekonał się każdy, kto kiedykolwiek ubiegał się o kredytowanie w banku. Niestety, uzyskanie takiego kredytu wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu, głównie z uwagi na liczne formalności czy na długi okres oczekiwania na odpowiedź banku. Z jednej strony trudno się temu dziwić. Bank chce mieć pewność, że kredytobiorca nie będzie miał żadnych trudno w spłacaniu comiesięcznych rat. Z drugiej jednak strony, z perspektywy kredytobiorcy szukanie kredytu jest bardzo skomplikowane – szczególnie jeśli chce on porównać oferty kredytowe przynajmniej kilku banków. 

Właśnie po to, aby ułatwić przyszłym kredytobiorcom te poszukiwania, powstało nowoczesne narzędzie, jakim jest HipoRanker. Dzięki takiemu wsparciu znalezienie najbardziej korzystnej oferty kredytu na zakup domu lub mieszkania nie musi być trudne. Jak to działa? Okazuje się, że to naprawdę proste! 

Zacznij od określenia swojej zdolności kredytowej

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie powinny zrobić osoby, które chcą ubiegać się o kredyt hipoteczny w banku, jest dokładne określenie swojej zdolności kredytowej. Trudno bowiem w jakikolwiek sposób planować swoje wydatki, a tym bardziej zakup nieruchomości, nie wiedząc, jaką kwotą się dysponuje. Tym bardziej, że pozwala to także na określenie, jaką wysokością wkładu własnego trzeba będzie dysponować w momencie ubiegania się o kredyt hipotecznego – bez tego bowiem uzyskanie kredytowania nie jest możliwe, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy banki potrzebują dodatkowego zabezpieczenia. 

Zdolność kredytowa określana jest na podstawie takich elementów, jak uzyskiwane dochody, bieżące, comiesięczne wydatki, inne zobowiązania finansowe, jak kredyty, wiek czy  liczba osób na utrzymaniu. Na tej podstawie określa się, jaką kwotę miesięcznie uzyskiwanych dochodów można przeznaczać na spłatę kredytu. Określenie zdolności kredytowej jest kluczowe. Na szczęście HipoRanker i w tym zakresie oferuje pomoc. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a dowiesz się, o jaką kwotę kredytu możesz się ubiegać. 

Sprawdź swój indywidualny ranking kredytów hipotecznych

HipoRanker oferuje także przygotowanie indywidualnego rankingu kredytów hipotecznych. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które rozważają skorzystanie z kredytowania w banku. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki takiemu rankingowi nie trzeba samodzielnie porównywać ofert kredytów różnych banków, a te – jak wiadomo – nie zawsze są czytelne i przejrzyste. 

Dzięki rankingowi dowiesz się, jaki będzie całkowity koszt kredytowania w różnych bankach, a także poznasz wszystkie dodatkowe koszty. W ten sposób łatwo sprawdzisz, która oferta kredytu hipotecznego będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Z pewnością jest to spora oszczędność czasu, a także – nie ma co ukrywać – pieniędzy! 

HipoRanker – skuteczne wsparcie przy poszukiwaniach kredytu hipotecznego

Jak widać, dzięki pomocy HipoRankera, poszukiwania najbardziej korzystnej oferty kredytu hipotecznego wcale nie muszą być tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Znając swoją zdolność kredytową i wiedząc, jak wyglądają szczegóły różnych ofert kredytów hipotecznych w bankach, o wiele łatwiej będzie Ci podjąć najlepszą decyzję przy wyborze oferty kredytowej. HipoRanker to Twój przewodnik po świecie finansów. Otrzymasz tutaj odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu ubieganie się o kredyt hipoteczny na pewno będzie o wiele prostsze!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości