• Dziś 21°/12°
 • Jutro 25°/15°
 • Pojutrze 25°/14°
 • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Na co zwrócić uwagę, wybierając pralko-suszarkę?

21 kwietnia 2022, 10:35, red
Pralko-suszarka to urządzenie tego rodzaju, po zakupie którego trudno wyobrazić sobie życie „przed”. Po takie rozwiązanie powinny sięgnąć przede wszystkim osoby, które mają niewielką łazienkę, w której nie wygospodarują miejsca na oddzielną pralkę i suszarkę, a także ci, którzy z zalet suszenia chcą korzystać od czasu do czasu - na przykład, sezonowo, w zimie. W takich sytuacjach, pralko-suszarka jest najlepszym wyborem, który pozwoli cieszyć się świeżo wysuszonym praniem wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Komu przyda się pralko-suszarka?

Moglibyśmy odpowiedzieć pewnie „każdemu” - w końcu to urządzenie z gatunku tych, które naprawdę potrafią ułatwić życie! Ubrania uprane i wysuszone w kilka godzin? Brzmi jak duża oszczędność czasu - i tak faktycznie jest.

Kto powinien sięgnąć po to urządzenie?

 • Rodzice małych dzieci - pralko-suszarka jest wybawieniem, gdy dziecięce ubranka trzeba ciągle prać - nie tylko na etapie niemowlęctwa, ale też później, gdy maluch przypomni sobie wieczorem, że na rano musi przyjść ubranym do przedszkola w ubranie konkretnego koloru, które w porze kolacji zostało oblane sokiem.
 • Osoby, które obowiązuje dress-code - mając określony zestaw ubrań do pracy, dobrze mieć opcję skorzystania z prania z suszeniem. Wtedy mamy pewność, że rano nie okaże się, że nie mamy co na siebie włożyć.
 • Lokatorzy mieszkania bez balkonu - jeśli w naszym mieszkaniu nie mamy balkonu, pralko-suszarka jest najlepszym przepisem na szybkie schnięcie ubrań.
 • Wszyscy ceniący wygodę - nie ma co ukrywać, pranie i suszenie jest bardzo wygodne. Do tego dochodzi fakt, że nie musimy przekładać ubrań z jednego urządzenia do drugiego. Wybieramy program, włączamy pralko-suszarkę - i gotowe!
 • Wiecznie zabiegani - mając dużo obowiązków, łatwiej jest korzystać z jednego urządzenia, które trzeba nastawić tylko raz. Dlatego, w takim przypadku, najlepszym wyborem będzie pralko-suszarka.

Wiemy już, dla kogo taki sprzęt będzie rozwiązaniem mocno ułatwiającym codzienność. Jeśli przemawia do nas wygoda korzystania z pralko-suszarki, pora zastanowić się, jak wybrać idealny jej model!

Co wziąć pod uwagę, wybierając pralko-suszarkę?

Chociaż na rynku znacznie więcej znajdziemy pralek i suszarek, szukając pralko-suszarki, również mamy spory wybór. Urządzenia tego typu dostarczają czołowi producenci AGD - warto rozejrzeć się wśród uznanych marek za modelem, który będzie nas satysfakcjonował.

Na co zwrócić pod uwagę, czytając specyfikację?

 • Pojemność - w przypadku pralko-suszarki, korzystając z samego programu prania, możemy wybrać większy załadunek, niż korzystając z prania z suszeniem. To kompromis, z którego musimy zdawać sobie sprawę, decydując się na takie urządzenie. Dlatego sprawdzając pojemność, dobrze szukać możliwie jak największej w przypadku suszenia.
 • Klasa energetyczna - pralko-suszarka zużywa więcej energii niż zwykła pralka, dlatego klasa energetyczna ma tutaj spore znaczenie. Dobrze szukać modeli z możliwie najwyższym oznaczeniem.
 • Różnorodność programów - dobrze szukać sprzętu, który oferuje możliwie różnorodne programy, w tym programy z suszeniem.
 • Zaawansowane technologie - możemy wybierać spośród urządzeń z inteligentnymi programami prania, sterowane smartfonem lub opcji odświeżania odzieży. Dobrze sprawdzić dokładnie specyfikację w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań.

Pralko-suszarka to sprzęt, który szybko docenimy. Duża oszczędność czasu i wygoda to argumenty, na które nie sposób być obojętnym. Dobrze przed zakupem przeprowadzić dokładną analizę, sprawdzając szczegółowo specyfikacje i recenzje użytkowników. A gdzie znaleźć duży wybór modeli w budżecie dostosowanym do naszych możliwości? Sprawdź pralko-suszarki dostępne w MediaMarkt.pl!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości