• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Jak wygląda proces zamawiania ręczników z nadrukiem?

21 kwietnia 2022, 10:29
Ręczniki sygnowane logo firmy lub marki są świetnym nośnikiem reklamowym. Sprawdzają się jako podstawowe wyposażenie basenów, saun, hoteli czy salonów kosmetycznych. Klienci zamawiają je również indywidualnie na własny użytek. Jak przebiega proces zamówienia takich produktów? Przekonaj się i przeczytaj!

Jak zamawiać ręczniki z nadrukiem?

Absolutnie pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego miejsca do złożenia zamówienia. Ręcznik z nadrukiem można kupić w wielu sklepach stacjonarnych czy internetowych. Oferują je również pośrednicy, hurtownie i producenci. Firma zajmująca się stworzeniem profesjonalnych akcesoriów do kąpieli i wycierania ciała powinna dysponować produktami o różnej gramaturze i rodzaju materiału. Liczy się również sposób nanoszenia nadruku – w przypadku ręczników jest to zwykle haft komputerowy.

Jak przebiega proces zamawiania ręczników z nadrukiem – materiał i rozmiar ręcznika

Kolejnym krokiem jest decyzja o wyborze rozmiarów i typu materiału potrzebnego do stworzenia ręczników. Zwykle występują w formatach ręczników do rąk, do twarzy, kąpielowych, do sauny lub sportowych. Ręcznik z nadrukiem sprawdzi się też w wariancie rozmiarowym dla mniejszych i nieco starszych dzieci. Tradycyjne bawełniane ręczniki to świetny produkt dla klientów hoteli, salonów kosmetycznych, stref SPA czy wellness. Są niezwykle miękki i puszyste, co wpływa na poczucie komfortu. Ręczniki frotte sprawdzą się szczególnie dla dzieci, które nie przepadają za szorstkimi produktami. Produkty o charakterze sportowym zwykle wykonane są z lekkiej i chłonnej mikrofibry.

Stworzenie indywidualnego projektu graficznego dla ręczników

Jeśli rozmiar i materiał są już wybrane pora na grafikę. Zwykle do stworzenia ręczników z nadrukiem wybiera się haft komputerowy. Charakteryzuje się wysoką trwałością bez względu na ilość prań, bardzo dobrze odwzorowuje kolory i kształty, oraz zapewnia niższy koszt jednostkowy w sporych nakładach. Dzięki temu nie ma konieczności częstego uzupełniania ręczników nowymi produktami. Projekt graficzny może zostać dostarczony przez klienta lub opracowany wspólnie z firmą zajmującą się dystrybucją ręczników z nadrukiem.

Wersja próbna, ostateczne ustalenia i zamówienie

Warto przed dokonaniem zamówienia końcowego zaopatrzyć się w serię próbną w kilku wariantach i wzorach. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie jakości wykonania haftu i wypróbowanie samego produktu w warunkach codziennych. Takie jednostkowe zamówienie jest decydujące podczas realizacji sporych projektów, gdy firma potrzebuje setek, a nawet tysięcy sztuk ręczników. Pamiętaj, że im lepsza jakość ręczników, tym bardziej opłacalna inwestycja.

Proces zamawiania ręczników z nadrukiem – podsumowanie

Twoja firma potrzebuje ręczników z nadrukiem? Sięgnij po produkty wysokiej jakości wykonane przez profesjonalne firmy zajmujące się dystrybucją i tworzeniem nadruków. Wykorzystanie w swoim biznesie unikalnych ręczników z nadrukiem zwiększy prestiż firmy i ulepszy jej wizerunek wśród klientów. Udanych zakupów!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości