Wiadomości

Lubicie Enej? Zespół zagra podczas Kłodawskiej Majówki!

19 kwietnia 2022, 10:38, Marcin Kluwak
źródło: FB/enejband
To będzie koncert! Enej kilka lat temu mogliśmy oglądać podczas jednej z edycji Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące osób bawiły się w rytm znanym przebojów tego zespołu. Będzie okazja na "powtórkę z rozrywki" - tym razem w Kłodawie pod Gorzowem.

Mało kto wie, ale Enej to polsko-ukraiński zespół muzyczny, który wykonuje muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, a nawet punku i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej. Enej - ze względu na korzenie części składu swojego zespołu, inspiracje do swoich utworów czerpie właśnie z kultury ukraińskiej.

Radio Hello, które przez wiele dni utrzymywało się na szczytach list przebojów wielu rozgłośni radiowych, podbiło serca uczestników przystanku Woodstock w 2011 roku. 

Teraz będziemy mieli okazję ponownie posłuchać tego i innych przebojów na żywo - np. podczas najbliższej Kłodawskiej Majówki. We wtorkowy poranek zespół ogłosił swoją letnią trasę koncertową i wśród wielu miejsc na mapie Polski znalazła się też podgorzowska Kłodawa. Enej zaprasza na koncert już 21 maja! Jest też drugi termin w okolicach Gorzowa - zespół zobaczymy też podczas Dni Skwierzyny - 10 czerwca.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości