• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Lubicie Enej? Zespół zagra podczas Kłodawskiej Majówki!

19 kwietnia 2022, 10:38, mk
źródło: FB/enejband
To będzie koncert! Enej kilka lat temu mogliśmy oglądać podczas jednej z edycji Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące osób bawiły się w rytm znanym przebojów tego zespołu. Będzie okazja na "powtórkę z rozrywki" - tym razem w Kłodawie pod Gorzowem.

Mało kto wie, ale Enej to polsko-ukraiński zespół muzyczny, który wykonuje muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, a nawet punku i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej. Enej - ze względu na korzenie części składu swojego zespołu, inspiracje do swoich utworów czerpie właśnie z kultury ukraińskiej.

Radio Hello, które przez wiele dni utrzymywało się na szczytach list przebojów wielu rozgłośni radiowych, podbiło serca uczestników przystanku Woodstock w 2011 roku. 

Teraz będziemy mieli okazję ponownie posłuchać tego i innych przebojów na żywo - np. podczas najbliższej Kłodawskiej Majówki. We wtorkowy poranek zespół ogłosił swoją letnią trasę koncertową i wśród wielu miejsc na mapie Polski znalazła się też podgorzowska Kłodawa. Enej zaprasza na koncert już 21 maja! Jest też drugi termin w okolicach Gorzowa - zespół zobaczymy też podczas Dni Skwierzyny - 10 czerwca.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości