Wiadomości

Pijany mężczyzna zmarł w drodze na izbę wytrzeźwień

28 marca 2022, 17:20
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa zostali wezwani do pijanego mężczyzny leżącego pod sklepem w miejscowości Lubno. Kiedy funkcjonariusze transportowali mężczyznę do wytrzeźwienia, ten nagle źle się poczuł i stracił przytomność. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

W niedzielę 27 marca po godz. 16 w miejscowości Lubno doszło do zgonu mężczyzny podczas policyjnej interwencji. - Policja zabrała pijanego 55-latka, który leżał pod sklepem w Lubnie i mieli zawieźć go na izbę wytrzeźwień. Jednak, kiedy znaleźli się z nim w parku niedaleko kościoła, gdzie nastąpił zgon mężczyzny. Na miejscu był prokurator  – napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Policja przyznaje, że miała wezwanie do pijanego mężczyzny w miejscowości Lubno. Kiedy dotarli na miejsce, od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu, więc została podjęta decyzja o przetransportowaniu 55-latka do wytrzeźwienia do Gorzowa.

- Kiedy policjanci jechali już z pijanym mężczyzną radiowozem, ten zaczął się bardzo źle czuć. Została podjęta decyzja o zatrzymaniu radiowozu i wezwaniu karetki pogotowia. Mężczyzna w pewnym momencie stracił przytomność, a policjanci przystąpili do jego reanimacji. Następnie reanimacją zajęła się załoga karetki. Niestety jego życia nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon – komentuje w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce został wezwany prokurator, który zdecydował o zabezpieczeniu ciała do sekcji zwłok. Dopiero wtedy będzie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości