• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Dlaczego wybrać się do Jastarni zimą 2022?

31 stycznia 2022, 11:37
Apartamenty Jastarnia to świetna opcja na wyjazdy zimowe. Bałtyk poza okresem wakacyjnym również może okazać się dla nas doskonałym rozwiązanie.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

To opcja dla tych którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie, bowiem spacery, uprawianie sportów na świeżym powietrzu w postaci biegania czy nordic walking również jest możliwe. To także świetna możliwość na wyjazd z dziećmi czy ze znajomymi, by odpocząć nieco od dnia codziennego i życia w ciągłym pędzie.

Zimowy wypoczynek nad morzem? To świetna opcja dla wielu osób

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Zimowy wypoczynek nad morzem może okazać się dla nas jeszcze lepszą opcją, niż wakacyjny wyjazd nad Bałtyk. Dlaczego? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zdecydowanie mniejszą ilość turystów. To w wakacje plaże są pełne ludzi, którzy wypoczywają, opalają się, spacerują lub kąpią w morzu. Niejednokrotnie w trakcie upałów trudno nawet przejść się nad brzegiem morza, bowiem ilość turystów właśnie w tym okresie może skutecznie zniechęcać. Dlatego też świetną alternatywą dla osób, które uwielbiają patrzeć na wzbierające na sile fale oraz wdychać jod jest okres zimowy może okazać strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo na korzyść takiego wyjazdu będą przemawiać ceny. W okresie zimowym, czyli poza sezonem w wielu miejscach ceny są zdecydowanie niższe, niż w cieplejszych miesiącach roku. Dlatego też chcąc cieszyć się fantastycznym wyjazdem, a jednocześnie nie chcąc za niego przepłacać - taki właśnie wyjazd nad Bałtyk będzie doskonałą opcją.

Gdzie warto pojechać na ferie zimowe?

 Pojawia się więc pytanie, gdzie warto się wybrać. Bardzo dobrą opcją będzie wyjazd do Jastarni. Jastarnia jest miejscowością niedużą, ale oferującą fantastyczne widoki przez wzgląd na położenie. Jest to miejscowość znajdująca się na Mierzei Helskiej, dlatego jadąc właśnie tam, będziemy mieć pewność, że wychodząc z miejsca naszych noclegów - na plażę będziemy mieć bardzo blisko. W Jastarni możemy liczyć także na kilka fantastycznych atrakcji, takich jak zwiedzanie portu rybackiego i kutrów, które do niego wpływają, odwiedzenie Skansenu Fortyfkacji czy po prostu możemy udać się do latarni morskiej.

Gdzie warto znaleźć miejsce do zakwaterowania, czyli komfortowe apartamenty w Jastarni - czym się charakteryzują?

Ważnym elementem naszego wyjazdu będzie oczywiście miejsce zakwaterowania w trakcie pobytu. Z racji mniejszego obłożenia turystami i niższymi cenami w okresie zimowym, możemy pokusić się o naprawdę wysoki standard. Apartamenty Jastarnia to właśnie możliwość spędzenia naszego wolnego czasu w bardzo wygodnym anturażu. W wielu apartamentach mamy dostęp także do aneksu kuchennego, więc jeśli będziemy mieć ochotę możemy przyrządzić sobie posiłek o dowolnej porze. Dodatkowo przestrzeń mieszkalna w apartamentach jest zdecydowanie większa niż jeden zwykły pokój. Apartamenty zazwyczaj wyglądają jak swoiste mieszkania, w których zarówno rodzice, jak i dzieci mogą znaleźć kącik dla siebie. Dlatego też warto rozważyć opcję wyjazdu nad morze jeszcze w tym roku, by móc czerpać całymi garściami z naszego wolnego czasu.

Luksusowe apartamenty w Jastarni znajdziesz na stronie www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości