• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Varius Manx w Gorzowie. Koncert już 27 stycznia

12 stycznia 2022, 21:15
Nie lada gratka dla miłośników polskiej muzyki. Już 27 stycznia w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się wyjątkowy koncert. Tego dnia usłyszymy między innym kultową piosenkę „Orła cień”, która łączy młodsze i starsze pokolenia.

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Filharmonia Gorzowska | 27.01.2022, godz. 19.00

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie kupimy już za 80 złotych. Można je nabyć na stronie organizatora: https://adria-art.pl/wydarzenia/1073/koncert-varius-manx-kasia-stankiewicz-30-lecie

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości