• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Schronisko w Gorzowie zasypane prezentami od Mikołajów

25 grudnia 2021, 11:30
fot. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”
Schronisko "Azorki" poinformowało o finale akcji "Świąteczna paczka dla schroniaczka". Schronisko w Gorzowie zostało dosłownie zasypane prezentami od ludzi dobrego serca, którzy zostali Mikołajami bezdomnych psiaków.

Pod koniec portal gorzowianin.com informował o akcji "„Świąteczna paczka dla schroniaczka”, która była organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”, które zarządza schroniskiem. Każda osoba mogła zostać św. Mikołajem i obdarować wybranego psa ze schroniska. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Zostań św. Mikołajem psiaków ze schroniska".

W Wigilię schronisko pochwaliło się finałem akcji. Odzew ludzi dobrego serca przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów, a schronisko dosłownie zostało zasypane prezentami. Każdy psiak otrzymał swoją paczkę, a niektóre zwierzaki otrzymały nawet po kilka prezentów.

- Ogromnie dziękujemy za hojność osób, które obdarowały schronisko. Wszystkie psiaki zostały obdarowane paczkami, większość miała ich nawet po kilka. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy najlepszych Mikołajów na świecie. Najbardziej cieszymy się z tego, że nasi Mikołajowie obdarowali psiaki "z głową". Pełnowartościowa karma sucha i mokra, naturalne smaczki, suplementy diety. To wszystko trafiło do naszych schroniskowych sierotek. Psiaki dostały też zimowe kubraczki, smycze, obroże, kocyki i zabawki. Dzięki wam jesteśmy spokojni o najbliższą przyszłość - podkreślają pracownicy schroniska „Azorki”.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości