• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Ratujemy zwierzaki i samochód patrolu interwencyjnego

22 grudnia 2021, 11:58
OTOZ Animals po raz kolejny zwraca się o pomoc do ludzi o wielkich sercach. Tym razem nie chodzi o zakup karmy, opłacenie leczenia, czy rehabilitacji czworonoga.

Auto, którymi na co dzień poruszają się pracownicy OTOZ Animals w Gorzowie wymaga już naprawy. Pakowny ford, który nie raz transportował zwierzaki z interwencji, transportery, czy nawet całe budy, też domaga się interwencji. Sprawny technicznie, choć na łysych oponach, w zimowych warunkach nie może bezpiecznie poruszać się po drogach. Dlatego też wolontariusze z OTOZ Animals w Gorzowie zwracają się do osób, którym nie jest obojętny los zwierząt o wsparcie. 

- Robienie interwencji zostało wstrzymane, ponieważ aby dotrzeć bezpieczne do potrzebujących, zaniedbanych, katowanych, chorych zwierząt potrzebna jest koniecznie wymiana opon, naprawa zamka centralnego oraz świateł. Sprawny samochodów to podstawa - mówią inspektorzy z OTOZ Animals Gorzów.

W tym celu, na portalu ratujemyzwierzaki.pl, została udostępniona zbiórka. Zakup nowych opon wraz z ich montażem to koszt 1500 złotych. Zbiórka ruszyła 21 grudnia, a już 22 grudnia (o 12:00) na liczniku było niecałe 600 złotych. Portal gorzowianin.com zawsze aktywnie wspiera zbiórki, dlatego też dołożyliśmy parę złotych na ten cel. 

Nie muszą to być duże kwoty. Wystarczy, że każdy, kto to czyta, wpłaci choć złotówkę. Wówczas potrzebna kwota zostanie uzbierana bardzo szybko. Liczymy na Was!

Poniżej link do zbiórki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/auto-otoz

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości