Wiadomości

Gorzów: Kup wyjątkowy kalendarz i pomóż „Azorkom”

13 grudnia 2021, 09:09
fot. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl"
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” ruszyło ze sprzedażą charytatywnych kalendarzy ze zdjęciami psów ze schroniska. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność gorzowskiego schroniska „Azorki”.

- W grudniu ruszyliśmy z kolejną akcją charytatywną dla schroniska „Azorki”. Sprzedajemy kalendarze z naszymi psiakami na 2022 rok. Cały dochód jak zwykle będzie przeznaczony na działalność schroniska, czyli kupno karmy dla psów, budy czy leczenie – opowiada Karolina Mroczkowska ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Azyl", które zarządza gorzowskim schroniskiem "Azorki".

Chociaż bezdomnych psów w schronisku jest obecnie blisko 100, to w kalendarzu znaleźć mogło się tylko 12 czworonogów – po jednym psiaku na każdy miesiąc. Zdjęcia zostały wykonane podczas spacerów z wolontariuszami. 

Koszt jednego kalendarza to 40 zł. Jednak pracownicy schroniska liczą, że oprócz pomocy finansowej dla schroniska, znajdą się również osoby, którym wpadnie w oko jakiś psiak i zdecydują się na jego adopcję. Jak podkreśla stowarzyszenie, kalendarze można odbierać osobiście w schronisku przy ul. Fabrycznej 97 w Gorzowie. Z kolei dla osób spoza Gorzowa istnieje możliwość wysyłki. Koszt wysyłki to 15 zł. Kalendarze będą wysyłane raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od ilości zamówień). Płatność przelewem, wysyłka po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nr konta 06 1750 0012 0000 0000 4002 9761.

W tytule przelewu należy wpisać adres, ilości kalendarzy oraz numer telefonu, ponieważ niektóre osoby przelewają więcej pieniędzy a chcą np. tylko jeden kalendarz. W ubiegłych latach akcja cieszyła się ogromną popularnością, więc charytatywne kalendarze zostały bardzo szybko sprzedane.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości