• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Gorzów: Kup wyjątkowy kalendarz i pomóż „Azorkom”

13 grudnia 2021, 09:09
fot. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl"
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” ruszyło ze sprzedażą charytatywnych kalendarzy ze zdjęciami psów ze schroniska. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność gorzowskiego schroniska „Azorki”.

- W grudniu ruszyliśmy z kolejną akcją charytatywną dla schroniska „Azorki”. Sprzedajemy kalendarze z naszymi psiakami na 2022 rok. Cały dochód jak zwykle będzie przeznaczony na działalność schroniska, czyli kupno karmy dla psów, budy czy leczenie – opowiada Karolina Mroczkowska ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Azyl", które zarządza gorzowskim schroniskiem "Azorki".

Chociaż bezdomnych psów w schronisku jest obecnie blisko 100, to w kalendarzu znaleźć mogło się tylko 12 czworonogów – po jednym psiaku na każdy miesiąc. Zdjęcia zostały wykonane podczas spacerów z wolontariuszami. 

Koszt jednego kalendarza to 40 zł. Jednak pracownicy schroniska liczą, że oprócz pomocy finansowej dla schroniska, znajdą się również osoby, którym wpadnie w oko jakiś psiak i zdecydują się na jego adopcję. Jak podkreśla stowarzyszenie, kalendarze można odbierać osobiście w schronisku przy ul. Fabrycznej 97 w Gorzowie. Z kolei dla osób spoza Gorzowa istnieje możliwość wysyłki. Koszt wysyłki to 15 zł. Kalendarze będą wysyłane raz lub dwa razy w tygodniu (w zależności od ilości zamówień). Płatność przelewem, wysyłka po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Nr konta 06 1750 0012 0000 0000 4002 9761.

W tytule przelewu należy wpisać adres, ilości kalendarzy oraz numer telefonu, ponieważ niektóre osoby przelewają więcej pieniędzy a chcą np. tylko jeden kalendarz. W ubiegłych latach akcja cieszyła się ogromną popularnością, więc charytatywne kalendarze zostały bardzo szybko sprzedane.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości