• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Kupony z rabatem do 200 zł w Black Friday! Zakupy zaczynaj z Ceneo

22 listopada 2021, 18:54, Artykuł został przygotowany przy współpracy z Ceneo.pl/red 29
Black Friday nie jest jedynie pustym frazesem. Przynajmniej jeżeli spojrzymy na to, co serwis Ceneo szykuje na tegoroczne święto zakupów. Wśród okazji znajdą się m.in. te na najbardziej pożądane produkty: iPhone 13 Mini, smartwatch Garmin Fenix 6s czy głośnik JBL Xtreme 3 to tylko kilka z nich.

Black Friday zaczynaj od Ceneo 

Gdy tylko kalendarze zmienią datę na 26 listopada, warto wpisać w adres swojej przeglądarki Ceneo.pl. Jedna z największych platform sprzedaży online w Polsce udowodni, że Black Friday nie jest jedynie zabiegiem marketingowym, a faktycznie tego dnia można złowić upatrzone produkty w bardzo okazyjnych cenach. 

Jak to działa? 

O północy m.in. na stronie głównej serwisu pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Korzystając z opcji Kup Teraz, będzie można obniżyć cenę wybranych produktu o wartość kuponu. Serwis przygotował tysiące takich kuponów, które ważne będą do wyczerpania limitu lub do 29 listopada. 

Sprawdź co przygotowało Ceneo na Black Friday klikając w poniższą grafikę:

Warto przeczytać: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Co będzie w promocji na Black Friday 2021? 

Wśród ponad 200 produktów objętych promocją znajdą się prawdziwe bestsellery. To sprzęty, które w dniu swojej premiery budziły ogromne zainteresowanie i do tej pory rzadko można było je znaleźć w promocyjnych cenach. Łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na:

  • iPhone’a13 Mini,
  • Xbox Series S, 
  • smartwatch Garmin Fenix 6S Pro,
  • głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme3,
  • Samsung Galaxy Watch 3. 

To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo. 

To, jak działają kupony, możecie przetestować jeszcze przed Czarnym Piątkiem. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w której rabaty sięgają nawet 70%. Ale to tylko rozgrzewka, kumulacja promocji już 26 listopada. 

Sprawdź jak odblokować gorące kupony: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Ceneo z darmową dostawą nie tylko w Black Friday

A co, jeśli chcecie kupić coś zupełnie innego? Wystarczy, że wartość produktu to 40 złotych, i już możecie odliczyć sobie koszty dostawy. W drugim tygodniu listopada serwis wystartował z akcją Ceneo Free. To program, dzięki któremu do końca roku możecie skorzystać z kuponu zapewniającego darmową przesyłkę. Bez zobowiązań, bez abonamentu, wszystko w Kup Teraz. 


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości