• Dziś /-5°
 • Jutro -1°/-7°
 • Pojutrze -2°/-6°
 • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Beton architektoniczny Festfloor - Postaw na modne wnętrze mieszkania

16 listopada 2021, 22:18, red
Niedawno beton we wnętrzu oznaczał nieskończony remont lub stan deweloperski. Stan przed otynkowaniem i pomalowaniem. Od kilku lat takie podejście całkowicie się zmieniło, a dekoratorzy wnętrz chętnie sięgają po beton na ściany posadzki czy sufity. Beton architektoniczny Festfloor idealnie uzupełni wnętrze z drewnem, metalem, naturalnym kamieniem.

Jaki beton architektoniczny wybrać? Który będzie najlepszym wyborem? Odpowiadamy!

Duża wiedza, technologia i precyzyjnie dobrany skład podczas produkcji betonu architektonicznego, spowodowało uzyskanie wysokiej jakości produktu Festfloor. Niezwykle wytrzymały i doskonały efekt betonu uzyskiwany na ścianie, za co firma Festfloor zdobyła setki stałych klientów.

Beton architektoniczny archiFEST Smooth to precyzyjnie dobrana proporcja cementu, kruszyw oraz dodatków, przygotowana zgodnie z najwyższymi standardami. Produkt po zmieszaniu z wodą uzyskuje gęstość. Teraz wystarczy nadać kształt, a po związaniu utrzymamy bardzo wysoką wytrzymałość i trwałość.

https://www.festfloor.pl/beton-architektoniczny-archifest/

Beton architektoniczny – postaw na oryginalność

Obecnie technologia pozwala na uzyskanie betonu o dowolnym kształcie czy wymiarze.  Beton architektoniczny Festfloor dostępny jest w wiadrach 10 kg lub 20 kg przy zużyciu 2,0 kg/m2 - na każdy milimetr grubości elementu. Warianty kolorystyczne to naturalny szary, biały kremowy.  Dodatkowo do białego kremowego betonu można oddzielnie dokupić pigment, by uzyskać dowolny kolor.

 

https://www.festfloor.pl/dlaczego-beton-architektoniczny-lazience-swietny-wybor/

Beton ArchiFEST może być wykorzystany na wiele sposobów:

 • produkcja betonu architektonicznego,
 • płyty elewacyjne,
 • płyty podłogowe,
 • parapety,
 • elementy małej architektury: ławy, ławki, stoły, donice, kosze na śmieci,
 • blaty kuchenne,
 • umywalki,
 • akcesoria dekoracyjne: świeczniki, doniczki.

ArchiFEST Smooth pozostawia efekt z gładkiej powierzchni.

ArchiFEST Classic pozostawia efekt z widocznymi rakami i porami.

  

Ile kosztuje beton architektoniczny

Pod nazwą betonu architektonicznego, kryje się bardzo wiele produktów. Ciężko rzetelnie odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje beton architektoniczny. Odpowiadając na powyższe pytanie powinniśmy przyjąć, że przy odlewaniu drobnych form, koszt gotowej mieszanki wyniesie około 4 zł za kilogram. Oczywiście w marketach znajdziemy tańsze produkty, ale ich jakość jest dużo niższa. Pamiętajmy, że na cenę betonu architektonicznego wpływa jakość domieszek, dodatków, rodzaj kruszywa czy klasa cementu.

https://www.festfloor.pl/beton-na-tarasie-i-w-ogrodzie/

Płyty betonowe na tarasie

Betonowe płyty na tarasach czy w ogrodach to niesłabnący trend w wystroju posesji. Beton świetnie wytrzymuje skrajne warunki pogodowe, słońce, deszcz czy mróz. Zwiększona grubość betonu gwarantuje, że nawet intensywne użytkowanie, nie spowoduje pęknięć lub innych degradacji. Dostępne na rynku płyty betonowe są w szerokiej ofercie kolorystycznej. Od białego aż po ciemny grafit. Betonowa struktura produktu idealnie pasują do nowoczesnych projektów domów w połączeniu ze szkłem, metalem lub drewnem.

 

Meble ogrodowe z betonu architektonicznego

Wyjątkowy wygląd i wysoka trwałość produktu, tym najczęściej kierują się osoby wybierające meble z betonu architektonicznego. Świetna alternatywa do delikatniejszych mebli z ratanu.

Na stronie Festfloor znajdą Państwo zdjęcia różnych mebli z betonu:

Stoły, ława z donicą, grill, sofa, modne palenisko, leżaki, figurki.

https://www.festfloor.pl/beton-architektoniczny-sypialnia/

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości