Wiadomości

Był poszukiwany przez policję od 2 lat. Został zatrzymany na przystanku autobusowym

8 listopada 2021, 10:56
fot. Lubuska policja /zdjęcie poglądowe
22-letni mężczyzna od dwóch lat był poszukiwany przez policję za liczne przestępstwa. Wpadł w poniedziałkowy poranek na przystanku autobusowym przy ul. Orląt Lwowskich w Gorzowie, gdzie zauważył go funkcjonariusz z komisariatu z Witnicy, który na co dzień zajmuje się w swojej jednostce poszukiwaniami. Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego - starszy aspirant Grzegorz Prokop wraz z sierżantem sztabowym Bartłomiejem Kaweckim jechali w poniedziałkowy poranek 8 listopada do pracy do Witnicy, ponieważ o godz. 8 rano mieli rozpocząć służbę w komisariacie. Jednak po drodze doszło do niespodziewanej interwencji. Funkcjonariusz, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniami, zauważył na przystanku autobusowym przy ul. Orląt Lwowskich w Gorzowie mężczyznę, który ukrywał się przed policją od 2019 roku. 

- Po chwili rozmowy z totalnie zaskoczonym mężczyzną, policjant upewnił się, że jest to poszukiwany przez niego 22-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze wezwali patrol gorzowskich policjantów. 22-latek był totalnie zaskoczony, nie spodziewał się, ze w poniedziałkowy poranek nie dotrze do pracy, a zostanie przewieziony do celi – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

22-latek był poszukiwany za liczne przestępstwa – na swoim koncie ma m.in. kilka włamań i niezapłaconą grzywnę. Mężczyzna najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości