• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

N-Park czyli najlepsze abecadło zakupów w Gorzowie Wielkopolskim

25 października 2021, 08:13
Firma Napollo właśnie finalizuje swoją gorzowską inwestycję parku handlowego typu convenience, czyli obiektu handlowego zapewniającego klientom codzienne, szybkie i wygodne zakupy dzięki dużemu parkingowi i bezpośredniemu dostępowi do popularnych marek z różnorodną ofertą. Najnowszy N-Park otworzy się już 27 października, przy ul. Chemicznej 5-7-9. Najemcy parku przygotowali z tej okazji liczne promocje. Na jakie atrakcje mogą liczyć klienci?

W dniu oficjalnego otwarcia, na klientów czeka wiele ofert promocyjnych w większości sklepów. I tak na przykład Empik i Sinsay gwarantują rabaty na swoje produkty aż do 20% - kolekcje modowe klienci kupią w promocyjnej cenie w dniu otwarcia, w godzinach 10-12, z kolei oferta Empiku będzie dostępna taniej od 27.10 aż do 29.10. Przez jeden dzień (27.10) dziesięcioprocentowy rabat na wszystkie swoje produkty zaproponuje także marka Kik. Biedronka zaoferuje prezenty dla pierwszych 150 klientów odwiedzających sklep w dniu otwarcia, a także specjalną promocję na książkę kucharską za 1 gr przy zakupach powyżej 99zł. RTV Euro AGD obniżyło z okazji otwarcia cenę na 55’’ smart TV o 500zł i obdaruje klientów niespodziankami. Coś dla gorzowskich smakoszy – to pyszne degustacje i promocje na wyroby w sklepie firmowym Gzella, który oferuje m.in. specjały prosto z Borów Tucholskich. A Świat Pierogów zaprosi klientów do skosztowania własnych receptur na smaczne dania pierogowe.

Aktualnie w ofercie gorzowskiego N-Parku znajdują się następujące sklepy: Biedronka, RTV Euro AGD, Rossmann, Pepco, Dealz, KiK, Empik, Sinsay – z największym w Gorzowie lokalem, sklep z wędlinami Gzella, gastronomia Świat Pierogów oraz Vorwerk z centrum szkoleniowym, którego otwarcie planowane jest przed świętami Bożego Narodzenia. N-Park w Gorzowie stanowi ciekawe uzupełnienie portfolio obiektów znajdujących się w okolicy, oferując popularne i lubiane marki, znane już klientom, ale dostępne w N-Parku razem z należącym do obiektu wygodnym parkingiem zaplanowanym na ok. 150 miejsc postojowych.

Gorzowski N-Park zachęca do siebie jednak czymś jeszcze – świadomym podejściem do środowiska, bowiem jako jeden z pierwszych w kraju w zakresie obiektów handlowych, ma zastosowane panele fotowoltaiczne na dachu - Napollo, jako długoterminowy  inwestor parków handlowych przygląda się uważnie ekotrendom – komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Napollo – w najnowszym obiekcie zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne, a trawniki zamieniliśmy na łąki kwietne. Mimo znaczących kosztów inwestycyjnych tego typu rozwiązań chcemy, aby nasze obiekty służyły środowisku i najemcom, obniżając dzięki ekorozwiązaniom koszty eksploatacji. Ekorozwiązania zamierzamy wdrażać także w innych naszych inwestycjach, a tych będzie więcej - poza Gorzowem Wielkopolskim, w przyszłym roku planujemy otwarcia kolejnych N-Parków w Łanach na granicy Wrocławia i w samym Wrocławiu przy ul. Karwińskiej.

N-Park w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał już oficjalne Pozwolenie na użytkowanie i zgodnie z planem wszystkie sklepy otworzą się 27.10.2021 o godzinie 10:00. Działalność obiektu zainauguruje symboliczne przecięcie wstęgi przez Zarząd inwestora obiektu oraz przedstawicieli Urzędu Miasta. Park handlowy w dniu otwarcia pozostanie czynny do godziny 21:00. Poza dniem otwarcia regularne godziny działalności sklepów w N-Parku to: Poniedziałek - sobota: 9:00-21:00, w niedziele handlowe: 10:00-20:00, Biedronka w regularnych godzinach będzie czynna: Poniedziałek - sobota: 6:00-22.00, a w niedziele handlowe 9:00-19:00.

Klientom niezmotoryzowanym dojazd do parku handlowego umożliwiają środki komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i jednej tramwajowej (1, 102, 113, 114 przy ul. Pomorskiej oraz nieco dalej przy ul. Walczaka 107, 124, 125).

O inwestorze

Napollo to polska, doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając

tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat w branży jako wyjątkowej klasy specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji oraz zarządzania, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala. Project Managerem odpowiedzialnym za realizację inwestycji w Gorzowie w terminie i budżecie jest Andrzej Chodacki, wieloletni współpracownik Napollo. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok.  15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. W tej chwili zakończono budowę N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Chemicznej 5-7-9, a w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończona została modernizacja i rekomercjalizacja pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD. Ruszyła już także budowa N-Parku w podwrocławskich Łanach, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2022. Napollo jest także właścicielem 3 galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych w Warszawie. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Linki:

https://otwarciegorzow.npark.pl/

https://npark.pl/n-park-gorzow-wielkopolski

https://www.facebook.com/NParkGorzowWlkp/

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości