• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 80 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Paliwo z cysterny wylewa się na drogę

12 października 2021, 15:36
foto: KM PSP w Zielonej Górze
Uwaga kierowcy jadący w kierunku Worcławia, czy Legnicy. Na południowym odcinku drogi S3 doszło do kolizji pojazów cieżarowych. W wyniku zdarzenia z cysterną na drogę wylewa się paliwo. Konieczne było zamknięcie obu pasów ruchu.

O zdarzeniu pomiędzy Zieloną Górą a Nową Solą poniformował portal Lubuskie24.pl. Jak czytamy, w wyniku kolizji z pojazdami wojsk amerykańskich doszło do rozszczelnienia się cysterny, stąd spore utrudnienia w ruchu. Na drogę wylewa się paliwo i na czas działań policjanci oraz służby GDDKiA musieli zamknąć oba pasy.  Jak wynika z pierwszych informacji, kierujący samochodem ciężarowym najechał na tył cysterny wojsk amerykańskich. Stąd wyciek paliwa.

W akcji na drodze ekspresowej S3 bierze udział sześć zastępów straży pożarnej, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz służby obsługi drogi ekspresowej. Utrudnienia mają potrwać do godziny 17:00 - informuje Lubuskie24.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości