• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 73 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

9 października 2021, 11:22, artykuł partnera
Od kilku lat na polskim rynku funkcjonuje portugalska marka salonów DepilConcept, specjalizujących się w trwałej, bezbolesnej depilacji SHR in motion, fotoodmładzaniu skóry oraz usuwaniu przebarwień, naczynek i trądziku. Sieć posiada już ponad 50 salonów w całej Polsce. Jakie są zalety trwałej depilacji SHR in motion?

1. Szybkość wykonywania zabiegów

Zabiegi trwałej depilacji SHR in motion, dzięki nowoczesnej technologii „W ruchu” umożliwiają wykonywanie zabiegów w bardzo szybkim czasie. Na jednej wizycie można wydepilować całe ciało! Dla przykładu zabieg depilacji wąsika trwa dosłownie kilka minut.

2. Nieinwazyjność

Technologia SHR in motion jest nieinwazyjna. Specjalnie dobrana wiązka światła działa na cebulkę włosa, skutecznie ją uszkadzając. Naskórek pozostaje nienaruszony, a po zabiegu nie występują żadne komplikacje.

3. Bezbolesność

W porównaniu do innych metod depilacji, trwała depilacja SHR in motion jest całkowicie bezbolesna! Podczas zabiegu odczuwa się jedynie delikatne ciepło. To sprawia, że można wykonać skuteczną depilację nawet intymnych miejsc – zupełnie bez bólu!

4. Koniec z podrażnieniami i nieestetycznymi krostkami

Tradycyjne metody depilacji, takie jak maszynka czy wosk u wielu klientów powodują nieprzyjemne podrażnienia, swędzenie skóry czy występowanie nieestetycznych krostek. Trwała depilacja SHR in motion skutecznie eliminuje te problemy!

5. Redukcja włosków już do 30% po pierwszym zabiegu!

Już po pierwszym zabiegu SHR in motion po kilku dniach zaczynają wypadać niechciane włoski. U wielu klientów redukcja ta sięga nawet 30%, a z każdym kolejnym zabiegiem jest ona coraz większa – aż do uzyskania efektu całkowicie gładkiej skóry!

6. Depilacja SHR in motion to zabiegi na każdą kieszeń

Cennik zabiegów trwałej depilacji SHR in motion w DepilConcept jest tak skonstruowany, aby każdy klient mógł z nich korzystać. Na wizycie dobierane są rozwiązania tak, aby kieszeń klienta nie odczuła wydatku na zabiegi.

7. Ekologia

Tradycyjne metody, takie jak wosk, maszynka czy kremy do depilacji wymagają użycia ogromnej ilości wody. Dzięki zabiegom SHR in motion wykonywanym raz w miesiącu oszczędzamy wodę, a zatem dbamy o środowisko, które jest naszym wspólnym dobrem.

8. Komfort, wolność, swoboda
Podrażniona skóra, krostki czy szybko odrastające włosy są problemem wielu osób. Powodują, że te rezygnują z wielu czynności, takich jak spontaniczne randki czy wizyty na basenie. Dzięki serii zabiegowej trwałej depilacji SHR in motion odzyskasz komfort i swobodę, o których marzysz!

9. Znaczna poprawa kondycji i wyglądu skóry

Dzięki zniwelowaniu wrastających włosów, podrażnień, krostek i ogólnie – nadmiernego owłosienia, znacznie poprawia się kondycja i wygląd skóry. Dotyczy to każdej części ciała – zaczynając od twarzy, przez pachy, miejsca intymne czy nogi. Skóra po serii zabiegowej prezentuje się rewelacyjnie i gładko!

10. Seria zabiegowa = koniec z włoskami na zawsze

Odbycie serii zabiegowej trwałej depilacji SHR in motion umożliwia pozbycie się włosków na zawsze! Po jej ukończeniu należy średnio 2 razy do roku wykonywać tylko zabiegi przypominające. To wystarczy, aby zapomnieć o problemach wynikających z nadmiernego owłosienia, podrażnień, wrastających włosków czy krostek!

Rozpocznij zabiegi już jesienią!

Za pasem już jesień, a to idealna pora roku na zadbanie o swoją skórę. Rozpoczęcie serii zabiegowej trwałej depilacji umożliwi cieszenie się gładką skórą w przyszłym sezonie urlopowym. Natomiast skorzystanie z zabiegów skutecznego i bezbolesnego fotoodmładzania bez skalpela pozwoli zatroszczyć się o skórę po lecie – potrzebuje ona teraz uwagi, pielęgnacji i regeneracji. Mniejsza ilość światła słonecznego to idealny czas na wykonywanie tego typu zabiegów.

Pobierz voucher na 1 zabieg! >> Kliknij

DepilConcept Gorzów Wielkopolski

ul. Londyńska 5G | tel. 530-278-680 | londynska5@depilconcept.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

1/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

2/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

2/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

3/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

3/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

4/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

4/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

5/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

5/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

6/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

6/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

7/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

7/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

8/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

8/8 10 zalet trwałej depilacji SHR in motion!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości