Wiadomości

Gorzów: Netto również otworzy swój sklep w niedzielę

22 września 2021, 19:45
fot. Netto.pl/zdjęcie poglądowe
Netto jest ostatnią ogólnopolską siecią dyskontów spożywczych, która zdecydowała się na otwarcie swoich sklepów w niedziele niehandlowe. Od niedzieli 26 września niektóre sklepy Netto staną się placówkami pocztowymi dzięki umowie z firmą InPost. W Gorzowie zostanie otwarty jeden sklep tej sieci.

Zakaz handlu w niedzielę staje się coraz większą fikcją. Wszystko przez to, że w niedziele niehandlowe zakupy można zrobić nie tylko w mniejszych sklepach typu Żabka, Lewiatan czy Chata Polska, ale również w większych sieciach. W Gorzowie zakupy w każdą niedzielę można zrobić w Intermarche, Lidlu, Biedronce czy Kauflandzie.

Jak się okazuje, teraz do grona ogólnopolskich sieci dyskontów spożywczych, która zdecydowała się na otwarcie swoich sklepów w niedziele objęte zakazem handlu dołącza również Netto. - Większość sieci handlowych w Polsce otworzyła swoje sklepy w niedzielę, korzystając ze statusu placówki pocztowej. Również Netto, jako jeden z ostatnich detalistów na polskim rynku, podjęło decyzję o podpisaniu umowy z operatorem pocztowym - czytamy w komunikacie Netto. 

Od niedzieli 26 września na terenie całej Polski zostanie otwartych pierwszych 27 sklepów, natomiast ta lista zostanie poszerzona do 100 placówek od niedzieli 3 października.

W Gorzowie niedzielne zakupy w sklepie Netto będzie można zrobić przy ul. Czarnieckiego 11 na osiedlu Piaski. Sklep będzie czynny w godz. 9-19.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości