• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Rejestracja główna gorzowskiego szpitala w nowym miejscu

14 września 2021, 09:42
fot. archiwum
Od wtorku 14 września rejestracja główna do poradni specjalistycznych Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie zostaje przeniesiona do budynku poczekalni głównej (naprzeciwko szpitala). Tam powinny się udawać wszystkie osoby, które chcą ustalić, zmienić lub odwołać termin wizyty w poradni.

- Poczekalnię główną w wydzielonym budynku urządziliśmy prawie rok temu, szykując się do kolejnej fali pandemii. Rozwiązanie okazało się bardzo skuteczne. Pozwoliło na znaczne ograniczenie liczby osób, które wchodząc do szpitala mogą być potencjalnym zagrożeniem zarówno dla pracowników jak i pacjentów naszej lecznicy. Teraz idziemy krok dalej  i do budynku poczekalni przenosimy też rejestrację główną – opowiada Barbara Kasperska, kierownik ds. funkcjonowania poradni, rejestracji i pracowni szpitalnych.

Rejestracja główna w nowym miejscu będzie funkcjonować od wtorku 14 września. W rejestracji głównej można się zarejestrować do wszystkich funkcjonujących w strukturze szpitala poradni specjalistycznych. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Do poradni można się też zapisać (ustalić, zmienić lub odwołać termin) poprzez Indywidualne Konto Pacjenta w systemie eRejestracja, wysyłając mail na adres rejestracja@szpital.gorzow.pl lub dzwoniąc do szpitalnego Call Center pod numer 95 782 77 77. 

Rejestracja główna jest czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki  od godz.  7.30 do godz. 15.00; w środy od godz. 7.30 do godz. 18.00 

Osoby z dysfunkcjami narządu ruchu (np. poruszające się o kulach lub na wózku), a także osoby z dziećmi w wózkach powinny kierować się do rejestracji w budynku Ośrodka Radioterapii. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości