• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Koniec z problemami w dodzwonieniu się do rejestracji szpitala. Został uruchomiony system call center

9 września 2021, 11:25
fot. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie wprowadził spore ułatwienia na swoich pacjentów. Został uruchomiony system call center dzięki któremu dodzwonienie się do szpitalnej rejestracji jest łatwiejsze. Codziennie gorzowski szpital odbiera około 250 telefonów od pacjentów, a średni czas oczekiwania to 44 sekundy.

Wiele osób narzekało na rejestrację przez telefon w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. Niektóre osoby podkreślały, że dodzwonić się do rejestracji graniczyło z cudem. Teraz to się zmieniło, ponieważ w szpitalu powstał nowy system call center. Obecnie średni czas oczekiwania na połączenie z rejestracją szpitala wynosi 44 sekundy. 

- Nowy system call center dopracowujemy do perfekcji, ale efekty widoczne są już teraz. W call center pracują trzy osoby, które przyjmują codziennie około 250 telefonów, co w miesiącu daje powyżej 5 tysięcy. Czas trwania połączeń w ciągu jednego dnia to około 12h. Jedna rozmowa trwa około minuty. Mało tego, jeżeli telefon jest już w naszej bazie, to system automatycznie rozpoznaje osobę dzwoniącą, jest do tego zintegrowany z częścią „rejestracyjną” - opowiada Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. 

W szpitalu zostało wydzielone, specjalne oddzielne pomieszczenie dla działu call center oraz zostały wprowadzone nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Wystarczy zadzwonić pod numer 95 782 77 77, żeby zarejestrować się niemal do wszystkich szpitalnych poradni lub uzyskać informacje o terminach i zasadach przyjęć. Call center pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-14.30.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości