• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Gorzowem

28 sierpnia 2021, 19:02
fot. Wypadki Gorzów
Na drodze z Nowin Wielkich w kierunku Starych Dzieduszyc doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna kierujący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Niestety motocyklista nie przeżył wypadku.

W sobotę 28 sierpnia o godz. 18.06 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze z Nowin Wielkich w kierunku Starych Dzieduszyc. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło do wypadku z udziałem motocyklista. Mężczyzna kierujący motocyklem na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Niestety motocyklista nie przeżył wypadku. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon mężczyzny.

Jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do wypadku, a co za tym idzie, jak długo zwłoki motocyklisty leżały w rowie, gdzie znajdują się duże zarośla. Zwłoki motocyklisty zauważył rowerzysta, który przejeżdżał obok.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Ciało motocyklisty zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

- W wyniku wypadku zginął 45-letni mężczyzna, mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które przejeżdżały drogą w miejscu wypadku, aby zgłosiły się na policję, jeżeli cokolwiek widziały lub też widziały tego mężczyznę wcześniej na jednośladzie. Wszystkie informacje będą cenne, aby odtworzyć przebieg tego zdarzenia - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości