Wiadomości

Włamywacz w food-trucku z kurczakami. Zobaczcie nagranie

28 sierpnia 2021, 12:28, red
źródło: facebook.com/Polo-strefa-gastronomiczna
Jeden złodziej upatrzył sobie punkty gastronomiczne serwujące kurczaki i kebaba. Tydzień temu włamał się do punktu w Kłodawie, a w nocy z piątku na sobotę trafił do Jenina. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Właściciele apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy włamania.

Do pierwszego włamania doszło w nocy z soboty na niedzielę, z 22 na 23 sierpnia w Kłodawie. Tam złodziej wyrwał podłączoną do kasy fiskalnej szufladę z pieniędzmi. Po niespełna tygodniu złodziej powrócił, tym razem upatrzył sobie drugi punkt strefy gastronomicznej Polo - tym razem w Jeninie.

Na nagraniu opublikowanym w sieci wyraźnie widać włamywacza. Jak czytamy na profilu Polo - strefa gastronomiczna "Złodziej narobił więcej szkód, niż ukradł. Tym razem był bardzo nieostrożny i całkowicie widać jego twarz. Do włamania do punktu gastronomicznego doszło w nocy z piątku na sobotę o godzinie 1:44. Właściciele punktu ujawniając nagranie w sieci liczą, że ktoś rozpozna osobę, która odpowiada za kradzież.

Podczas pierwszego włamania w Kłodawie, mężczyzna ubrany był w spodnie moro, miał szarą poplamioną bluzę z kapturem oraz zarost na twarzy. W Jeninie włamywacz nie ukrywał już swojego wizerunku - widać go w pełnej okazałości. Jeżeli rozpoznajecie włamywacza, lub widzieliście podobną osobę w Jeninie bądź Kłodawie, dajcie znać w komentarzach lub napiszcie bezpośrednio do właściciela Polo - strefy gastronomicznej.

AKTUALIZACJA

Po publikacji naszego artykułu zgłosiasię również pani Lidia, właścicielka skupu złomu przy ul. Kolejowej w Witnicy. - Ten sam włamywacz jest widoczny na nagraniu podczas włamania do naszego skuku złomu, które miało miejsce w nocy z piątku 27 sierpnia na sobotę 28 sierpnia. Podobieństwo i tę samą bluzę zauważył właściciel firmy "Norbi", który konserwuje nasze kamery i ma dostęp do naszych nagrań. Sprawą zajmuje się od teraz witnicka policja - opowiada pani Lidia.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości