W lipcu mobilny punkt szczepień funkcjonował na parkingu koło Leroy Merlin, natomiast w sierpniu mobilny punkt szczepień został przeniesiony kawałek dalej, bo na parking przed marketem budowlanym OBI. Ma to być odpowiedź władz Gorzowa na zapotrzebowanie mieszkańców Gorzowa i osób, które odwiedzają nasze miasto.
Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z tej formy zaszczepienia we wszystkie wtorki, środy, czwartki i piątki sierpnia w godz. 15-19 oraz we wszystkie soboty sierpnia w godz. 10-18. Osoby chcące się zaszczepić będą miały możliwość wyboru szczepionki – Johnson&Johnson, Pfizer, AstraZeneca lub Moderna.
Prowadząca mobilny punkt szczepień spółka Medi-Raj zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu w zależności od zainteresowania szczepieniami oraz w zależności od panujących warunków atmosferycznych.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
Eleni z zespołem - Jubileusz 50-lecia!
18 maja 2026
kup bilet |
|
KONCERT JUBILEUSZOWY Zespołu Raz, Dwa, Trzy... dzieści pięć okrążeń wokół Słońca
11 kwietnia 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |