Wiadomości

Piotr Basta: jesteśmy dumni z naszej zawodniczki!

3 sierpnia 2021, 14:38
Ania Puławska stoi na wzgórzu Olimpu - mówi trener AZS AWF Piotr Basta. W krótkiej rozmowie z naszym portalem trener AZS AWF Gorzów Wielkopolski mówił o przeżyciach związanych z występem gorzowianki w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Trener Piotr Basta opowiadał o jednej wielkiej rodzinie, którą jest klub AZS AWF i o tym, że wszyscy - zarówno trenerzy, działacze i zawodnicy są dumni z sukcesu gorzowianki w Tokio. O sukcesie naszej zawodniczki pisaliśmy w artykulke pt:: Anna Puławska wicemistrzynią olimpijską!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości