Wiadomości

Masz talent? Zaprezentuj się na scenie w Askanie!

14 lipca 2021, 09:13
Projekt jest skierowany dla tych, którzy mają niezwykły talent i chcą zaprezentować się światu, ale jeszcze żadna scena nie stała dla nich otworem. Scena w galerii Askana czeka na utalentowanych wykonawców do końca wakacji.

Scena w gorzowskiej Askanie była wyjątkowo szczęśliwa między innymi dla Dawida Kwiatkowskiego, który rozpoczął swoją przygodę z muzyką i poszybował na najwyższe miejsca list przebojów, wziął udział w programach muzycznych i nie tylko. Podobnie utalentowana, młoda wokalistka Julia Bury, która wystąpiła w zapowiedzi naszego projektu.

- Projekt powstał z myślą o nieodkrytych talentach muzycznych, które często zwyczajnie nie mają możliwości, by zaprezentować się szerszej publiczności. Wystarczy wysłać do nas amatorski filmik z próbką swoich możliwości muzycznych – wokalnych, czy też instrumentalnych - a po krótkiej konsultacji ustalimy dogodny termin występu na scenie Galerii Askana – mówi Anna Sip z Galerii Askana

Zgłoszenie należy wysłać na adres galeria@galeria-askana.pl. To wyjątkowa szansa, by zaprezentować się światu i przełamać swój strach i nieśmiałość przed występami na scenie. Ponadto, uczestnik projektu zyskuje niewątpliwie dodatkowe atuty w postaci zapowiedzi i promocji w ramach projektu SCENA OTWARTA na kanałach social media - FB, Instagramie Galerii Askana a także w aplikacji mobilnej centrum. Scena otwarta to projekt, który potrwa do końca wakacji!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości