• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Masz talent? Zaprezentuj się na scenie w Askanie!

14 lipca 2021, 09:13
Projekt jest skierowany dla tych, którzy mają niezwykły talent i chcą zaprezentować się światu, ale jeszcze żadna scena nie stała dla nich otworem. Scena w galerii Askana czeka na utalentowanych wykonawców do końca wakacji.

Scena w gorzowskiej Askanie była wyjątkowo szczęśliwa między innymi dla Dawida Kwiatkowskiego, który rozpoczął swoją przygodę z muzyką i poszybował na najwyższe miejsca list przebojów, wziął udział w programach muzycznych i nie tylko. Podobnie utalentowana, młoda wokalistka Julia Bury, która wystąpiła w zapowiedzi naszego projektu.

- Projekt powstał z myślą o nieodkrytych talentach muzycznych, które często zwyczajnie nie mają możliwości, by zaprezentować się szerszej publiczności. Wystarczy wysłać do nas amatorski filmik z próbką swoich możliwości muzycznych – wokalnych, czy też instrumentalnych - a po krótkiej konsultacji ustalimy dogodny termin występu na scenie Galerii Askana – mówi Anna Sip z Galerii Askana

Zgłoszenie należy wysłać na adres galeria@galeria-askana.pl. To wyjątkowa szansa, by zaprezentować się światu i przełamać swój strach i nieśmiałość przed występami na scenie. Ponadto, uczestnik projektu zyskuje niewątpliwie dodatkowe atuty w postaci zapowiedzi i promocji w ramach projektu SCENA OTWARTA na kanałach social media - FB, Instagramie Galerii Askana a także w aplikacji mobilnej centrum. Scena otwarta to projekt, który potrwa do końca wakacji!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości