Wiadomości

Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

14 lipca 2021, 12:40, materiał partnera
Osiedle Ciecierzyce to unikalna na lokalnym rynku koncepcja, łącząca funkcję mieszkaniową z dodatkowymi, interesującymi aspektami rekreacyjnymi. Małe osiedle złożone z pięciu domów wolnostojących zostanie udostępnione do sprzedaży już w lipcu 2021. Całkowicie zagospodarowane ogrody, przestrzeń wokół domów i na terenie ogólnodostępnym oraz teren wspólny przeznaczony dla mieszkańców to tylko niektóre zwracające uwagę zalety inwestycji.

Aktywny styl życia w sąsiedztwie natury

Koncepcja Osiedla Ciecierzyce opiera się nie tylko na funkcji mieszkaniowej, ale także na zapewnieniu rekreacji i kształtowaniu aktywności fizycznej mieszkańców oraz na łatwym i bliskim dostępie do natury, z dala od miejskiego zgiełku. To pierwsze tego typu osiedle domów jednorodzinnych w okolicach Gorzowa. Gdy aktywność fizyczna staje się wyznacznikiem stylu życia, a świadomość konieczności dbania o zdrowie z roku na rok rośnie – podobne podejście w formowaniu przestrzeni mieszkaniowej zyskuje coraz więcej zwolenników. Temat stał się szczególnie aktualny w dobie koronawirusowych obostrzeń, które ograniczyły możliwości aktywnego spędzania czasu.

Kompleksowe zagospodarowanie w komfortowej lokalizacji

Osiedle w Ciecierzycach zlokalizowane jest w pobliżu naturalnych terenów zielonych (łąki, lasy), w odległości około 15 km od centrum Gorzowa. Dojazd do centrum miasta zajmuje do 15 minut.

Osiedle składa się z 5 budynków jednorodzinnych zlokalizowanych na działkach o powierzchni od 725 do 981 m2. Każdy dwukondygnacyjny dom ma powierzchnię 118 m2 oraz taras wielkości 24 m2. Osiedle typu zamkniętego o ograniczonym dostępie przez główną bramą wjazdową posiada wewnętrzną, utwardzoną drogę.

Wysoki standard użytych materiałów, staranne wykończenie oraz kompleksowe zagospodarowanie każdej z pięciu działek z budynkiem mieszkalnym zdecydowanie wyróżniają prezentowaną inwestycję. Na terenie każdej posesji znajdują się elementy małej architektury ogrodowej, czyli wiata grillowa z przygotowanym miejscem na grill oraz wiata garażowa na samochód. Teren wokół domu wyposażony jest w podjazd, ścieżki wykonane z cegły holenderskiej oraz kostki granitowej, taras, utwardzoną powierzchnię w altance grillowej, trawnik, nasadzenie roślin na działce oraz wzdłuż ogrodzenia. Każda działka oddzielona jest od sąsiednich płotem z paneli drewnianych o wysokości 1,8m i posiada indywidualny systemem nawodnienia (studnia, zraszacze automatyczne i linie kroplujące) oraz oświetlenie terenu – lampy ogrodowe oraz latarnia LED przed domem. Frontowe ogrodzenie z niskich słupków z cegły oraz drewnianych paneli wyposażone jest w automatyczną bramę wjazdową, oraz furtkę.

Przestrzeń wspólna, która zbliża

Na terenie osiedla znajduje się droga wykonana z tłucznia bazaltowo-granitowego z roślinnością po obu jej stronach oraz oświetleniem wzdłuż drogi, a także z wydzielonym miejscem przeznaczonym na śmietniki.

Każdy z mieszkańców osiedla ma dostęp do wspólnej, zagospodarowanej części rekreacyjnej zlokalizowanej pośrodku osiedla. Na jej terenie znajdują się m.in. duża altana ogrodowa dla mieszkańców, grill w pobliżu altany, boisko piaskowe oraz plac zabaw. Przed terenem wspólnym dla mieszkańców znajduje się dodatkowa przestrzeń parkingowa.

(Ponad)Standard wykończenia domu

Twórcy Osiedla Ciecierzyce zadbali o jakość i funkcjonalność inwestycji. Do budowy domów użyto materiałów wysokiej klasy, a standard wykończenia zauważalnie wykracza poza to, co zwykliśmy uważać za normę. Każdy dom wyposażony jest w piec pozwalający na ogrzewanie gazowe, ogrzewanie podłogowe zarówno na parterze jak i piętrze, zabudowy sufitowe na piętrze z płyt gipsowo-kartonowych z ociepleniem, balustrady zewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej, kompletne instalacje (wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, telekomunikacyjne i teleinformatyczne), zewnętrzną połać dachową (podbitkę) i słupy tarasowe wykonane z naturalnego materiału (drewna) impregnowanego i pomalowanego. Każdy budynek jest wyposażony w inteligentną automatykę sterowaną przez aplikację na smartfonie, umożliwiającą zarządzanie wyposażeniem domu, takim jak: alarm, strefy ogrzewania, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, systemy nawadniania, bramy wjazdowe.

Ciecierzyce cieszą życiem!

Co mówisz, gdy myślisz Osiedle Ciecierzyce? Mówisz: wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja, innowacyjna koncepcja i dbałość o detale. Osiedle wyróżnia unikalny sposób zagospodarowania rekreacyjnej przestrzeni otwartej. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i tras rowerowych wpływa nie tylko na atrakcyjność inwestycji, ale także na samopoczucie jej mieszkańców. Bieganie, jazda na rowerze, nordic walking czy spacery – to tylko niektóre aktywności, do których zachęca wyjątkowe położenie i projekt Osiedla Ciecierzyce!

Więcej informacji na temat inwestycji na stronach internetowych: 

https://modernieruchomosci.pl/nieruchomosc/dom-ciecierzyce-130-4058-ods/ 

https://mak-home.pl/index.php/portfolio/domy-ciecierzyce/

oraz na Facebooku: 

???????????? NOWA GORĄCA OFERTA- OFERTA BEZPOŚRDNIA! 0%PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! ???????????? Z dumą prezentujemy naszą świeżą ofertę 5...

Opublikowany przez MODER Nieruchomości Poniedziałek, 12 lipca 2021
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

1/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

2/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

2/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

3/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

3/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

4/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

4/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

5/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

5/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

6/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

6/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

7/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

7/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

8/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

8/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości