• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

14 lipca 2021, 12:40, materiał partnera
Osiedle Ciecierzyce to unikalna na lokalnym rynku koncepcja, łącząca funkcję mieszkaniową z dodatkowymi, interesującymi aspektami rekreacyjnymi. Małe osiedle złożone z pięciu domów wolnostojących zostanie udostępnione do sprzedaży już w lipcu 2021. Całkowicie zagospodarowane ogrody, przestrzeń wokół domów i na terenie ogólnodostępnym oraz teren wspólny przeznaczony dla mieszkańców to tylko niektóre zwracające uwagę zalety inwestycji.

Aktywny styl życia w sąsiedztwie natury

Koncepcja Osiedla Ciecierzyce opiera się nie tylko na funkcji mieszkaniowej, ale także na zapewnieniu rekreacji i kształtowaniu aktywności fizycznej mieszkańców oraz na łatwym i bliskim dostępie do natury, z dala od miejskiego zgiełku. To pierwsze tego typu osiedle domów jednorodzinnych w okolicach Gorzowa. Gdy aktywność fizyczna staje się wyznacznikiem stylu życia, a świadomość konieczności dbania o zdrowie z roku na rok rośnie – podobne podejście w formowaniu przestrzeni mieszkaniowej zyskuje coraz więcej zwolenników. Temat stał się szczególnie aktualny w dobie koronawirusowych obostrzeń, które ograniczyły możliwości aktywnego spędzania czasu.

Kompleksowe zagospodarowanie w komfortowej lokalizacji

Osiedle w Ciecierzycach zlokalizowane jest w pobliżu naturalnych terenów zielonych (łąki, lasy), w odległości około 15 km od centrum Gorzowa. Dojazd do centrum miasta zajmuje do 15 minut.

Osiedle składa się z 5 budynków jednorodzinnych zlokalizowanych na działkach o powierzchni od 725 do 981 m2. Każdy dwukondygnacyjny dom ma powierzchnię 118 m2 oraz taras wielkości 24 m2. Osiedle typu zamkniętego o ograniczonym dostępie przez główną bramą wjazdową posiada wewnętrzną, utwardzoną drogę.

Wysoki standard użytych materiałów, staranne wykończenie oraz kompleksowe zagospodarowanie każdej z pięciu działek z budynkiem mieszkalnym zdecydowanie wyróżniają prezentowaną inwestycję. Na terenie każdej posesji znajdują się elementy małej architektury ogrodowej, czyli wiata grillowa z przygotowanym miejscem na grill oraz wiata garażowa na samochód. Teren wokół domu wyposażony jest w podjazd, ścieżki wykonane z cegły holenderskiej oraz kostki granitowej, taras, utwardzoną powierzchnię w altance grillowej, trawnik, nasadzenie roślin na działce oraz wzdłuż ogrodzenia. Każda działka oddzielona jest od sąsiednich płotem z paneli drewnianych o wysokości 1,8m i posiada indywidualny systemem nawodnienia (studnia, zraszacze automatyczne i linie kroplujące) oraz oświetlenie terenu – lampy ogrodowe oraz latarnia LED przed domem. Frontowe ogrodzenie z niskich słupków z cegły oraz drewnianych paneli wyposażone jest w automatyczną bramę wjazdową, oraz furtkę.

Przestrzeń wspólna, która zbliża

Na terenie osiedla znajduje się droga wykonana z tłucznia bazaltowo-granitowego z roślinnością po obu jej stronach oraz oświetleniem wzdłuż drogi, a także z wydzielonym miejscem przeznaczonym na śmietniki.

Każdy z mieszkańców osiedla ma dostęp do wspólnej, zagospodarowanej części rekreacyjnej zlokalizowanej pośrodku osiedla. Na jej terenie znajdują się m.in. duża altana ogrodowa dla mieszkańców, grill w pobliżu altany, boisko piaskowe oraz plac zabaw. Przed terenem wspólnym dla mieszkańców znajduje się dodatkowa przestrzeń parkingowa.

(Ponad)Standard wykończenia domu

Twórcy Osiedla Ciecierzyce zadbali o jakość i funkcjonalność inwestycji. Do budowy domów użyto materiałów wysokiej klasy, a standard wykończenia zauważalnie wykracza poza to, co zwykliśmy uważać za normę. Każdy dom wyposażony jest w piec pozwalający na ogrzewanie gazowe, ogrzewanie podłogowe zarówno na parterze jak i piętrze, zabudowy sufitowe na piętrze z płyt gipsowo-kartonowych z ociepleniem, balustrady zewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej, kompletne instalacje (wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, telekomunikacyjne i teleinformatyczne), zewnętrzną połać dachową (podbitkę) i słupy tarasowe wykonane z naturalnego materiału (drewna) impregnowanego i pomalowanego. Każdy budynek jest wyposażony w inteligentną automatykę sterowaną przez aplikację na smartfonie, umożliwiającą zarządzanie wyposażeniem domu, takim jak: alarm, strefy ogrzewania, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, systemy nawadniania, bramy wjazdowe.

Ciecierzyce cieszą życiem!

Co mówisz, gdy myślisz Osiedle Ciecierzyce? Mówisz: wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja, innowacyjna koncepcja i dbałość o detale. Osiedle wyróżnia unikalny sposób zagospodarowania rekreacyjnej przestrzeni otwartej. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i tras rowerowych wpływa nie tylko na atrakcyjność inwestycji, ale także na samopoczucie jej mieszkańców. Bieganie, jazda na rowerze, nordic walking czy spacery – to tylko niektóre aktywności, do których zachęca wyjątkowe położenie i projekt Osiedla Ciecierzyce!

Więcej informacji na temat inwestycji na stronach internetowych: 

https://modernieruchomosci.pl/nieruchomosc/dom-ciecierzyce-130-4058-ods/ 

https://mak-home.pl/index.php/portfolio/domy-ciecierzyce/

oraz na Facebooku: 

???????????? NOWA GORĄCA OFERTA- OFERTA BEZPOŚRDNIA! 0%PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! ???????????? Z dumą prezentujemy naszą świeżą ofertę 5...

Opublikowany przez MODER Nieruchomości Poniedziałek, 12 lipca 2021

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

1/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

2/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

2/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

3/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

3/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

4/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

4/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

5/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

5/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

6/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

6/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

7/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

7/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

8/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

8/8 Osiedle Ciecierzyce – gdy chcesz cieszyć się życiem!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości