Wiadomości

Typy dnia, czyli turniej z nagrodami. Na czym polega?

12 lipca 2021, 13:29, red, 15
Zakłady bukmacherskie są popularną rozrywką. Nie jest to jednak tylko zabawa, bo jak to hazard, niesie duże ryzyko związane z uzależnieniem oraz ze stawianiem rzeczywistych pieniędzy. Można oczywiście typować wyniki meczów bez stawiania środków i są strony, które taką rozrywkę zapewniają. Jednak dla wielu graczy sama satysfakcja nie jest wystarczającą nagrodą.

Jak zapewnić sobie pieniężną wygraną bez ryzykowania utraty pieniędzy? Rozwiązaniem jest konkurs Typy Dnia na stronie ZawodTyper.pl!

O konkursie

Czym są Typy Dnia? To konkurs dla społeczności typerskiej organizowany przez stronę ZawodTyper.pl. Polega na podawaniu swoich typów na stronie konkursu. Propozycje można podawać z dowolnej dyscypliny sportowej i od dowolnego legalnego bukmachera, działającego w Polsce. Ważne, by dany typ wybrać przeprowadzając analizę i by tą analizą podzielić się z użytkownikami. Powinna przybliżyć innym, dlaczego akurat to zdarzenie zwróciło naszą uwagę i dlaczego zdecydowaliśmy się na nie postawić. Wpisy dodawane są wg szablonu i poza analizą należy wskazać dyscyplinę, zdarzenie, czas rozegrania i wysokość kursu. Aby liczyć się w klasyfikacji generalnej należy podać w ciągu miesiąca minimum 15 typów, a maksymalnie 45. Takich typów każdy użytkownik może podać 2 dziennie i każdy z nich musi dotyczyć innego wydarzenia. Nie możemy więc dodać typu, że w danym meczu wygra gospodarz, a następnie w drugim, że strzeli 2 gole. Co ważne, minimalny kurs każdego typu wynosi 1.50. Każda propozycja musi znaleźć się na stronie przynajmniej 30 minut przed rozpoczęciem danego zdarzenia. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: zawodtyper.pl/regulamin-typy-dnia/.

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany udziałem w konkursie to strona może także posłużyć jako inspiracja. Najlepsi użytkownicy osiągają wysoką skuteczność swoich propozycji. Każdy podany typ zawiera analizę danego zdarzenia, więc można znaleźć ciekawe typy na dzisiaj i skorzystać z nich budując swój własny kupon. Jeśli nie znamy się na jakiejś dyscyplinie sportu, a przekona nas czyjaś analiza, to czemu z takiego typu nie skorzystać?

Kto może wziąć udział?

W konkursie może wziąć udział każdy chętny. Warunkiem jest zalogowanie na stronie poprzez połączenie swojego konta z Facebookiem. Oczywiście powinna to być osoba pełnoletnia, ponieważ nagrodami w konkursie są freebety do legalnych bukmacherów. W tej rywalizacji uczestnicy nie ryzykują własnych pieniędzy. Można więc potraktować udział jako świetną formę rozrywki, a przy okazji sprawdzić swoją intuicję typerską.

Co można wygrać?

W lipcu ruszyła jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja konkursu. Do tej pory tylko raz zwycięzca osiągnął 100% skuteczności. Zazwyczaj by zdobyć tytuł trzeba pochwalić się skutecznością przekraczającą 80%. Na stronie można sprawdzić zwycięzców poszczególnych edycji i śledzić propozycję, które podają. A jakie nagrody czekają na uczestników? Najlepsi typerzy danego miesiąca otrzymują freebety do wybranych bukmacherów lub PaySafeCard. Zwycięzca dodatkowo otrzymuje bluzę z wyhaftowanym logotypem Zawód Typer. Ta nagroda, wraz z satysfakcją zostaną na pewno na długo! Oprócz zwycięzcy odpowiednio niższe nagrody czekają także na najskuteczniejszą 10 typerów. Gratyfikację otrzyma także uczestnik, który był najskuteczniejszy w ostatnim tygodniu miesiąca oraz para, która wygra klasyfikację drużynową.

Jak widać Typy Dnia to może być świetna zabawa. Oprócz emocji związanych z rywalizacją, przynosi także inspirację dla osób zajmujących się zakładami bukmacherskimi. A na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości