• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Piękna Karolina z Bogdańca została Miss Ziemi Lubuskiej

1 lipca 2021, 09:07
fot. facebook.com/MissZiemiLubuskiejofficial
W środę 30 czerwca odbyła się gala finałowa konkursu Miss Ziemi Lubuskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021. Tytuł Miss Ziemi Lubuskiej trafił do 20-letniej Karoliny Kulczyńskiej z podgorzowskiego Bogdańca. Natomiast III vicemiss Nastolatek Ziemi Lubuskiej została 17-letnia Hanna Wesoły z Gorzowa.

W środę 30 czerwca w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze odbyła się finałowa gala konkursu Miss Ziemi Lubuskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021. Wszystkich finalistek ubiegających się o koronę Miss Ziemi Lubuskiej było 30. Z kolei 14 dziewczyn walczyło o tytuł Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej.

W konkursie finałowym brało udział aż 8 dziewczyn z Gorzowa i okolic. O tytuł Miss Ziemi Lubuskiej walczyła 22-letnia Julia Jachimowska z Gorzowa, 18-letnia Julia Korzik z Kostrzyna nad Odrą, 20-letnia Karolina Kulczyńska z Bogdańca, 20-letnia Karolina Wróbel z Kostrzyna nad Odrą. Z kolei w finale Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej znalazła się 16-letnia Karina Deja z Gorzowa, 16-letnia Nikola Kaczmarek z Gorzowa, 17-letnia Hanna Wesoły z Gorzowa, 17-letnia Aleksandra Antonowicz z Łagodzina.

Jury gali finałowej nie miało wątpliwości, że najpiękniejszą Lubuszanką jest 20-letnia Karlina Kulczyńska z podgorzowskiego Bogdańca. Nowa Miss Ziemi Lubuskiej odebrała koronę Julii Gryczan z Gorzowa - Miss Ziemi Lubuskiej 2020. Otrzymała również mnóstwo nagród od partnerów i sponsorów gali. Z kolei tytuł III vicemiss Nastolatek Ziemii Lubuskiej trafił do 17-letniej Hanny Wesoły z Gorzowa. 

- Brakuje mi słów, aby opisać radość jaka wypełnia moje serce… Podczas wczorajszej gali zdobyłam tytuł Miss Ziemi Lubuskiej. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, trzymali kciuki  i motywowali do działania. Dzięki ciepłym słowom, wsparciu i dużym pokładom nadziei udało mi się dotrzeć do samego finału i zdobyć tytuł… Patrząc na to,j ak bardzo angażowali się moi bliscy i znajomi, widzę jak wiele wspaniałych osób jest obok mnie,na które mogę zawsze liczyć ,za co jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję za każdy oddany głos,każde udostępnienie i miłe słowo! Podczas całej tej drogi spotkałam się także z przykrymi opiniami,ale Ci którzy mnie znają,wiedzą jaka jestem. To był wyjątkowy dzień i wspomnienia z niego,zostaną ze mną na całe życie… Gratuluję wszystkim dziewczynom,bo każda z nich zasłużyła na uznanie - mówi Karolina Kulczyńska, Miss Ziemi Lubuskiej 2021.

Wyniki Miss Ziemi Lubuskiej 2021

Miss Ziemi Lubuskiej 2021 - Karolina Kulczyńska / Bogdaniec

I Wicemiss - Paulina Węglarz / Strzelce Krajeńskie

II Wicemiss - Martyna Dworak / Nowogard

III Wicemiss - Anna Domagała / Poznań

IV Wicemiss - Wiktoria Lenik / Poznań

Wyniki Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021

Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2021 - Natalia Chmurzyńska / Stary Dwór

I wicemiss - Nadia Janus / Sulęcin

II wicemiss - Agnieszka Ćmikiewicz / Międzyrzecz

III wicemiss - Hanna Wesoły / Gorzów Wielkopolski

IV wicemiss - Julia Wlazło / Krosno Odrzańskiego

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości