Wiadomości

Przyjdź na żużel i… zaszczep się

4 czerwca 2021, 15:12
fot. Patryk Stachowiak
Podczas najbliższego meczu Stali Gorzów, który odbędzie się w niedzielę 6 czerwca, każda chętna osoba będzie mogła zaszczepić się przeciwko COVID-19. Kibice zarówno Stali Gorzów, jak i Unii Leszno będą mogli wybrać czy chcą przyjąć jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson czy też pierwszą dawkę preparatu Pfizer. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.15.

Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem Rady Ministrów, od 15 czerwca wojewodowie będą zobowiązani, żeby zadbać o zapewnienie mobilnego punktu szczepień podczas wszystkich imprez o charakterze masowym. Z kolei od 1 lipca szczepienia drugą dawką będą możliwe w dowolnym punkcie szczepień.

Natomiast Stal Gorzów wspólnie z firmą Medi Raj już teraz wyszła z inicjatywą, która umożliwi kibicom szczepienie podczas najbliższego meczu, który odbędzie się w niedzielę 6 czerwca na stadionie im. Edwarda Jancarza.

- Każdy chętny kibic, zarówno Stali Gorzów, jak i Unii Leszno będzie mógł  zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson lub przyjąć pierwszą dawkę szczepionki firmy Pfizer. Wówczas zaszczepienie drugą dawką odbędzie się już w dowolnie wybranym miejscu. Punkt szczepień na stadionie będzie znajdował się tuż za kołowrotkami przy bramie głównej. Natomiast przed wejściem na stadion będą rozdawane ulotki informacyjne – mówi Marta Karmelita, specjalista ds. marketingu w Stali Gorzów.

Mecz pomiędzy Stalą Gorzów, a Unią Leszno rozpocznie się w niedzielę o godz. 19.15. Natomiast bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.15. Wówczas też rozpocznie działalność punkt szczepień. Dla kibiców przygotowano łącznie 1 tys. szczepionek firmy  Johnson&Johnson oraz Pfizer. Szczepić się będzie można zarówno przed meczem, jak i w trakcie przerw. Punkt zakończy swoją działalność wraz z końcem meczu. Co istotne, szczepienie jest darmowe i całkowicie dobrowolne.

Wśród osób, które zdecydują się zaszczepić podczas niedzielnego meczu zostanie rozlosowana nagroda – przejazd polewaczką podczas następnego meczu Stali Gorzów. Nagrodzone zostaną trzy osoby. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości