Wiadomości

W Gorzowie zostanie otwartych kilka punktów rejestracji na szczepienia

19 maja 2021, 17:28
fot. Shutterstock
Władze Gorzowa w ramach Narodowego Programu Szczepień otworzyło dwa masowych szczepień – jeden na terenie lodowiska Słowianki, drugi w Przystani Sportów Wodnych. Teraz miasto chce ułatwić zapisy na szczepienia i otwiera cztery punkty rejestracji.

Na terenie Gorzowa funkcjonują dwa punkty masowych szczepień - pierwszy na terenie lodowiska Słowianki przy ul. Słowiańskiej, a drugi w Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej.  W każdej lokalizacji pracują dwa zespoły, które przeprowadzają szczepienia. Dziennie jeden zespół może zaszczepić do 250 osób, co pozwala na zaszczepienie łącznie 1000 osób w ciągu dnia.

Aby ułatwić szczepienia, władze Gorzowa uruchamiają punkty, w których będzie można bezpośrednio zarejestrować się na szczepienia.  W sobotę 22 maja i niedzielę 23 maja jeden punkt zostanie uruchomiony przy bramie nr 2 cmentarza komunalnego przy ulicy Żwirowej (przy hurtowni kwiatów) – będzie czynny w godz. 9-15. Drugi punkt zostanie uruchomiony również w sobotę i niedzielę, ale w godz. 13-20 na placu Grunwaldzkim, gdzie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

Z kolei trzeci punkt będzie otwarty w niedzielę 23 maja przed stadionem im. Edwarda Jancarza, podczas meczu żużlowego. Natomiast w przyszłym tygodniu, od poniedziałku 24 maja do piątku 28 maja w godz. 10-16 rejestrować się będzie można na Starym Rynku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości