W Gorzowie zostanie otwartych kilka punktów rejestracji na szczepienia

19 maja 2021, 17:28
fot. Shutterstock
Władze Gorzowa w ramach Narodowego Programu Szczepień otworzyło dwa masowych szczepień – jeden na terenie lodowiska Słowianki, drugi w Przystani Sportów Wodnych. Teraz miasto chce ułatwić zapisy na szczepienia i otwiera cztery punkty rejestracji.

Na terenie Gorzowa funkcjonują dwa punkty masowych szczepień - pierwszy na terenie lodowiska Słowianki przy ul. Słowiańskiej, a drugi w Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej.  W każdej lokalizacji pracują dwa zespoły, które przeprowadzają szczepienia. Dziennie jeden zespół może zaszczepić do 250 osób, co pozwala na zaszczepienie łącznie 1000 osób w ciągu dnia.

Aby ułatwić szczepienia, władze Gorzowa uruchamiają punkty, w których będzie można bezpośrednio zarejestrować się na szczepienia.  W sobotę 22 maja i niedzielę 23 maja jeden punkt zostanie uruchomiony przy bramie nr 2 cmentarza komunalnego przy ulicy Żwirowej (przy hurtowni kwiatów) – będzie czynny w godz. 9-15. Drugi punkt zostanie uruchomiony również w sobotę i niedzielę, ale w godz. 13-20 na placu Grunwaldzkim, gdzie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

Z kolei trzeci punkt będzie otwarty w niedzielę 23 maja przed stadionem im. Edwarda Jancarza, podczas meczu żużlowego. Natomiast w przyszłym tygodniu, od poniedziałku 24 maja do piątku 28 maja w godz. 10-16 rejestrować się będzie można na Starym Rynku.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x