epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

6 kwietnia 2021, 13:02, materiał partnera
Coraz więcej mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego robi zakupy przez Internet tym samym korzystając z usług firm kurierskich. Nie ma w tym nic dziwnego bo rynek zakupów online ciągle rośnie. Właściciele mniejszych i większych sklepów internetowych codziennie wysyłają dziesiątki przesyłek swoim klientom, ale nie tylko oni korzystają z usług firm kurierskich.

Prawdopodobnie większość z nas chociaż raz w życiu coś wysłała. Mógł być to zwykły list, przesyłka do siostry czy brata aktualnie przebywającego za oceanem, a może prezent urodzinowy dla koleżanki mieszkającej w drugiej części Polski. Nieważne, co wysyłamy najważniejsze jest bezpieczeństwo naszej paczki i pewność, że koszt wysyłki nie nadszarpnie naszego budżetu. Na rynku pojawia się coraz więcej firm kurierskich dlatego bogata ilość ofert i usług dodatkowych może przyprawić o ból głowy. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego wiedzą, że już nie trzeba się tym martwić, a znalezienie najkorzystniejszej oferty wysyłki paczki można powierzyć fachowcom, którzy znają mocne i słabe strony firm kurierskich. Tą firmą jest epaka.pl Gorzów Wielkopolski.

Epaka.pl to sieć oddziałów świadczących usługi kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach. W punkcie epaka.pl Gorzów Wielkopolski, znajdującym się przy ulicy Pomorskiej 71, koszt wysyłki paczki rozpoczyna się już od 8 zł. Swoją przesyłkę można nadać zarówno do każdego miejsca w Polsce jak i w najdalszy zakątek świata.

Firma w swojej ofercie, skierowanej zarówno do osób prywatnych jak i firm, posiada wysyłkę kopert, paczek, gabarytów, dłużyc oraz palet. Oprócz tego zapewnia szereg usług dodatkowych: przesyłki lotnicze, przesyłki niestandardowe, przesyłki pobraniowe, pobranie 1DR już od 5 zł, dostawę w sobotę, spedycję, a wszystko to bez zawierania umów.

Podstawową zasadą działania epaka.pl jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich niską cenę. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, InPost, FedEx, FedEx Lotniczy, Paczkomaty, DHL, GLS, Paczka w Ruchu, Meest oddział w Gorzowie zawsze zapewnia swoim klientom najkorzystniejsze warunki wysyłki.

- Oferta firmy epaka.pl jest bardzo bogata. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce i na świecie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepszą ofertę dla naszego klienta pod względem kosztów jak i bezpieczeństwa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą szybko i bez kolejek nadać przesyłkę krajową z doręczeniem w 24 godziny. Mamy najlepsze ceny na lokalnym rynku! - mówi właściciel oddziału.

Masz do wysłania paczkę? Przynieś przedmiot, który chcesz wysłać, a my dobierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i pomożemy Ci w odpowiednim spakowaniu przesyłki.

Kontakt:

tel. 605 102 440

e-mail: gorzow.wielkopolski@epaka.pl
Adres: ul. Pomorska 71 66-400 Gorzów Wielkopolski
Otwarte:

Pn – Pt - 9.00 - 18.00 
Sob – 9.00 – 14.00


 

Fotoreportaż


1/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

1/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

2/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

2/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

3/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

3/3 epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości