Wiadomości

Przełożone szczepienia seniorów i grupy „0”

14 lutego 2021, 21:36
fot. Marcin Kluwak
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musi wprowadzić zmianę w harmonogramie szczepień seniorów oraz grupy „0” od poniedziałku 15 lutego. Wszystko w związku z przesunięciem terminu dostawy szczepionek firmy Pfizer. Natomiast w poniedziałek ruszą szczepienia nauczycieli szczepionką firmy AstraZeneca.

Ze względu przesunięcie terminu dostawy szczepionek firmy Pfizer i niezależną od szpitala zmianę zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musiał wprowadzić zmiany w harmonogramie szczepień seniorów oraz grupy „0” od poniedziałku 15 lutego. 

- Osoby, które miały zaplanowany termin szczepienia na 15 lutego będą miały wyznaczony nowy termin szczepienia w dniach 17 i 18 lutego. Z kolei osoby zaplanowane do szczepienia 16 lutego będą mogły zostać zaszczepione po godz. 13.00 – opowiada Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 514 425 124. Szpital jednocześnie prosi, aby z tego numeru telefonu korzystały tylko osoby zarejestrowane na szczepienia w dniach 15-19 lutego.

Jednocześnie w poniedziałek 15 lutego ruszają szczepienia nauczycieli klas I-III szkół podstawowych szczepionką firmy AstraZeneca. Na ten moment na szczepienia zapisało się ponad 1,4 tys. nauczycieli z Gorzowa. 

Wiadomo, że na pewno w poniedziałek 15 lutego i wtorek 16 lutego będą szczepieni tylko i wyłącznie nauczyciele. Następnie od środy 17 lutego będą już szczepieni wszyscy – zarówno seniorzy, grupa „0” oraz nauczyciele.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości