Wiadomości

Punkt drive tru na parkingu filharmonii zostanie zlikwidowany

12 lutego 2021, 09:24
fot. archiwum
Od soboty 13 lutego punkt pobierania wymazów zostanie zlikwidowany na parkingu Filharmonii Gorzowskiej. Jak informuje gorzowski szpital, testy na koronawirusa będzie można zrobić w budynku nr 8 kompleksu szpitalnego przy ul. Walczaka 42.

Pod koniec października 2020 roku na dolnym poziomie parkingu Filharmonii przy ul. Dziewięciu Muz ruszył punkt „drive thru”, czyli mobilny punkt, gdzie kierowcy oraz pasażerowie są testowani na obecność koronawirusa bez konieczności wychodzenia z samochodu. 

Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, od soboty 13 lutego punkt pobierania wymazów zostanie zlikwidowany na parkingu gorzowskiej filharmonii i zostanie przeniesiony do budynku nr 8 kompleksu szpitalnego przy ul. Walczaka 42. 

Punkt pobierania wymazów w nowym miejscu będzie czynny codziennie od godz. 14.00 do 18.00. - Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie jednocześnie przypomina, że badania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 dla osób kierowanych przez lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) można wykonać także w punkcie przy ul. Czartoryskiego codziennie od godz. 9 do 13 – podkreśla Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Dzieci mają pobierane w

ymazy w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Dekerta 1. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości