Wiadomości

Ważne zmiany w szczepieniach w gorzowskim szpitalu

5 lutego 2021, 14:39
fot. Shutterstock
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musi wprowadzić zmianę w harmonogramie szczepień od poniedziałku 8 lutego. Ma to związek z ograniczeniem zaplanowanej na poniedziałek dostawy szczepionek przeciwko COVID-19.

Ze względu na ograniczenie dostaw szczepionek i niezależną od szpitala zmianę zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musiał wprowadzić zmiany w harmonogramie szczepień od poniedziałku 8 lutego.

Osobom, które miały zaplanowany termin podania drugiej dawki szczepionki na poniedziałek 8 lutego zostanie wyznaczony nowy termin szczepienia pomiędzy 9 a 13 lutego.

Natomiast osoby zaplanowane do szczepienia 1 dawką w terminie między 8 a 13 lutego będą miały podaną 1 dawkę szczepionki dopiero w przypadku zwolnienia miejsc przez osoby zaplanowane do szczepienia 2 dawką. 

- Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 514 425 124. Prosimy, aby z tego numeru telefonu korzystały tylko osoby zarejestrowanie na szczepienia w dniach 8-13 lutego – mówi Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości