Wiadomości

Otwarcie Leroy Merlin w Gorzowie coraz bliżej

4 lutego 2021, 19:56
fot. gorzowianin.com
W budynku dawnego Tesco przy ul. Słowiańskiej powstaje market budowlany Leroy Merlin. Obecnie roboty są już na końcowym etapie i już niedługo możemy spodziewać się wielkiego otwarcia. Praktycznie gotowa jest elewacja budynku, natomiast w środku prowadzone są prace przy wyposażaniu wnętrz.

Gorzowski Leroy Merlin, który powstaje w budynku po dawnym Tesco przy ul. Słowiańskiej będzie posiadał powierzchnię handlową 10 tys. m. kw., a klienci będą mogli skorzystać z oferty 30-40 tys. produktów dostępnych od ręki, a także usług projektowania, transportu oraz montażu.

Prace przy przebudowie budynku i jego adaptacji na potrzeby marketu budowlanego ruszyły na początku sierpnia 2020 roku, natomiast teraz są już na końcowym etapie. Wykonawca inwestycji zajmuje się ostatnimi pracami przy elewacji. Natomiast najwięcej roboty czeka wewnątrz, gdzie trzeba urządzić kilkadziesiąt ekspozycji oraz wyposażyć poszczególne działy w materiały.

- Pracujemy nad tym, aby zagwarantować naszym klientom zgodny z naszymi standardami komfort zakupów oraz jak największy wybór produktów i usług. Dodatkowo rozmawiamy z lokalną społecznością, jak możemy najpełniej odpowiedzieć na ich potrzeby w zakresie produktów i usług dla domu i ogrodu. Dzięki tej wiedzy kształtujemy naszą ofertę dopasowując się jak najlepiej do lokalnych oczekiwań. Nasz zespół obecnie doskonali się w zakresie wiedzy produktowej i projektowej, aby jak najpełniej, od pierwszego dnia otwarcia sklepu, wspierać naszych klientów w obszarze ich potrzeb -  mówi Maksymilian Pawłowski, rzecznik prasowy Leroy Merlin Polska.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, wielkie otwarcie sklepu Leroy Merlin w Gorzowie planowane jest na przełomie marca i kwietnia. O dokładnej dacie otwarcia poinformujemy, jak tylko zostanie podana przez firmę Leroy Merlin Polska. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości