Wiadomości

Ktokolwiek widział króliczka Ryśka? Tęskni za nim mały Franek

30 stycznia 2021, 13:30
Na gorzowskich grupach facebookowych krąży nietypowy apel o pomoc w odnalezieniu pluszowego króliczka o imieniu Rysiek, który należy od małego Franka. Pluszak został zgubiony w piątkowe popołudnie w okolicach bloku przy ul. Matejki 63A na os. Staszica. Rodzina chłopca prosi o pomoc w odnalezieniu pluszaka.

Do sieci trafił nietypowy apel o pomoc w odnalezieniu króliczka, ale nie takiego żywego, tylko pluszowego. Jak się okazało, zabawka została zgubiona w piątkowe popołudnie na os. Staszica. Pluszowy króliczek o imieniu Rysiek należał do małego Franka, który teraz tęskni za swoim kompanem. Do apelu został dołączony również rysopis Ryśka.

- W piątek 29 stycznia po godz. 15 w okolicach bloku przy ul. Matejki 63A/1 zaginął pluszowy króliczek Rysiek. Jego właściciel Franek bardzo za nim tęskni. Zasypiał z Rysiem od 6 lat. Bardzo nam zależy na odnalezieniu pluszaka. Rysio był lekko beżowy, sfatygowany i miał odciętą metkę. Jeżeli ktoś go znalazł, prosimy o kontakt. Pluszak jest bardzo ważny dla Franka. Kontaktować się można pod numerem 692 595 977 - czytamy w ogłoszeniu. 

AKTUALIZACJA

Niedziela 31 stycznia godz. 12 - Rysiek się znalazł! Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani Monice za odnalezienie króliczka oraz wszystkim,którzy dzwonili i byli gotowi zorganizować dla Franka     króliczki prawie takie same jak Rysio - informuje pani Agnieszka.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości