Wiadomości

Catering do domu — dlaczego warto z niego korzystać?

19 stycznia 2021, 12:30, red
W ostatnim czasie coraz więcej firm oferuje catering do domu. Dostawy każdego ranka zostawiają pod drzwiami mieszkań tysiące pudełek z gotowymi posiłkami na cały dzień. Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów diet, kaloryczności, a nawet ilości posiłków. Warto skorzystać z diety pudełkowej, gdyż niesie ona ze sobą wiele korzyści, szczególnie w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem.

Dlaczego skorzystać z cateringu dietetycznego?

Najbardziej oczywistym plusem diety pudełkowej jest oszczędność czasu, który poświęcilibyśmy na przygotowanie posiłków. Znalezienie przepisu, wycieczka do sklepu po składniki i samo gotowanie jest dość czasochłonne, w szczególności w przypadku większej rodziny. Korzystanie z usług firm, które oferują catering do domu, ogranicza się do wybrania określonych opcji dietetycznych lub konkretnych posiłków i oczekiwania na pudełka.

Kolejnym atutem jest różnorodność posiłków. Każdego dnia otrzymujemy inne potrawy, przygotowane ze zdrowych składników pochodzących od lokalnych dostawców. Dania są nie tylko smaczne, ale również pięknie podane, wyglądają zupełnie jak potrawy restauracyjne.

Catering dietetyczny docenią z pewnością osoby z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi. W większości menu można znaleźć diety bezglutenowe, bez laktozy, czy opcje wegetariańskie i wegańskie. Są również specjalne posiłki dla sportowców, osób, które chcą zrzucić nadmiar kilogramów lub skorzystać z detoksu sokowego.
Dieta pudełkowa w czasach koronawirusa

Epidemia koronawirusa dała nam się mocno w kość. Z jej powodu rok 2020 można ogłosić ciągłą kwarantanną. Każde opuszczenie domowego zacisza może być potencjalną okazją do zarażenia się covidem. Właśnie ze względu na to wiele firm przeszło na pracę zdalną. Pozostaje jednak kwestia wyjścia na zakupy. Niektóre sklepy oferują dostawę zamówionych produktów do domu, nie wszystkie są niestety zawsze dostępne.

Catering do domu w Gdańsku zapewnia określoną liczbę posiłków każdego dnia. Ponadto dostawca zostawia torbę z pudełkami pod drzwiami, w związku z tym, nie mamy z nim żadnego kontaktu, co sprawia, że dostawa jest w pełni bezpieczna i nie ma możliwości zakażenia.
Zamówienie cateringu — wsparcie dla przedsiębiorców

Nie da się nie zauważyć, że na epidemii koronawirusa najbardziej ucierpiała branża gastronomiczna. Wszystkie lokale musiały zostać zamknięte przez lockdown. Zostały otwarte na okres wakacyjny, niestety jesienią, podczas drugiej fali, rząd ponownie je zamknął. Wielu przedsiębiorców nie dało sobie rady, w związku z czym, musieli zamknąć swoje lokale.

Niektóre firmy próbują ratować się, oferując usługi cateringowe. Właśnie dlatego warto czasem skorzystać z oferty i zamówić gotowe dania. Pozwoli to nam zaoszczędzić czas, ograniczyć wychodzenie z domu i wspomóc lokalnym przedsiębiorcom uporać się z kryzysem.

Jak widać, zamawianie cateringu dietetycznego wprost pod drzwi niesie ze sobą wiele korzyści. Smaczne, zdrowe posiłki na cały dzień pozwolą odpocząć od gotowania i zająć się czymś przyjemniejszym.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości